Tatuiruočių šalinimas nepalieka randų

Kadangi tatuiruotės  šiais laikais yra viena iš mados tendencijų, daugelis  jaunų žmonių papuošia  savo kūnus spalvotais ir juodai-baltais  piešiniais ir visiškai nesusimąsto apie tai ar tokie  piešiniai bus  aktualūs po kelių dešimtmečių.  Kaip rodo praktika po kurio laiko tatuiruotės ne tik  pradeda  dirginti savo  šeimininkus, tačiau taip pat  gali  negražiai atrodyti, kadangi įvyksta tam tikri  odos pakitimai, kurie yra susiję su amžiumi. Taip pat ne ką mažiau  nepatogumų gali sukelti ir  pigmentinės dėmės, ypatingai jei jos  atsiranda atvirose  kūno vietose. Todėl  daugelis   nori panaikinti tatuiruotes, o tam turi būti naudojami įvairūs kosmetiniai kompleksai, kurie  gali pašalinti  nereikalingas tatuiruotes.  Tatuiruočių šalinimas naudojant lazerį tai tikriausiai yra  pats švelniausias ir humaniškiausias metodas, kuris gali pašalinti pigmentus, kurie  prieš tai buvo naudojami darant tatuiruotę.  Ši technologija yra pagrįsta šviesos impulsų poveikiu, kurie paveikia dažomąsias medžiagas.  kai  tatuiruotės  yra šalinamos lazeriu su tam tikro ilgio  banga yra  sutraukinėjamos dažų molekulės, kurios yra  ant epidermio  sluoksnio, tačiau tuo pačiu  nebus pažeidžiamas odos dangos paviršius.  Kai yra sunaikinama dažomojo pigmento struktūra susidaro tarsi pačios menkiausios šukės.  Jos atitinkamai yra  sugeriamos makrofagais, tai yra  baltosiomis kraujo ląstelėmis ir praėjus 4-5 savaitėms jie yra pašalinami per limfinę sistemą iš organizmo.   Tatuiruočių šalinimas lazeriu šiais laikais tai yra vienintelis būdas paveikti pigmentą taip, kad nebūtų pažeidžiama odos danga. Visi  kiti būdai gali  palikti  ant jūsų odos randus.

Egzistuoja trys pagrindinės lazerių rūšys, kurios yra naudojamos, kai yra šalinamos tatuiruotės.  Jie yra šiuolaikiški, efektyvūs ir suteikia galimybę  šviesinti daugybę  atspalvių. Būtent todėl  tai yra geriausias  būdas, kai yra pašalinamos tatuiruotės.  Dažų pigmentai yra   skystojo pavidalo,  jokiu būdu patekdamas po oda  jis nekeičia savo konsistencijos. Jei ant tamsaus pigmento yra padengiamas šviesus pigmentas, tokiu atveju  jie tiesiog susimaišo  odos  sluoksniuose ir jūs tiesiog galite gauti kažką  nešvarios  spalvos.  Jei  yra atliekamas toks eksperimentas atitinkamai tatuiruotės šalinimas  naudojant lazerį tampa  kur kas sudėtingesnis.  Tačiau jei jūs  turite visiškai neryškią, vos pastebimą tatuiruotę, pavyzdžiui tokią  kuri bus beveik  pašalinta lazeriu tokia korekcija  gali  būti tinkama.  Visai neryškios  tatuiruotės  yra tokios, kurios nėra  matomos plika  akimi, jos yra praktiškai nematomos.  Ar ši procedūra  iš tiesų  yra  skausminga  ar ne?  Taip, šie pojūčiai gali  būti  šiek tiek  skausmingi, gali būti jaučiamas lengvas deginimas. Tačiau  iš tiesų  viskas  yra  labai individualu ir priklauso  nuo to kokia  yra jūsų skausmo riba.  Vienas  lazerio įsižiebimas trunka vos 3-6 nano sekundes.  Ši procedūra  yra  atliekama labai greitai, jei tai yra nedidelės tatuiruotės dažniausiai tai trunka apie 5 minutes, jei yra šalinamos didelės tatuiruotės procedūra  užtruks nuo 15 iki 20 minučių.  Atliekant šią procedūrą nebus  reikalingas nuskausminimas.

Tačiau kitas klausimas  ar tatuiruočių šalinimas lazeriu palieka randus ar ne? Tikrai ne. Lazerio  spindulys veikia  išskirtinai tik pigmentą ir nėra  panaikinama odos danga. Odoje  atsiranda laikina  reakcija, tai yra  šviesūs taškai, kurie išnyks pusvalandžio bėgyje. Tai yra ne galutinis šviesinimo  rezultatas.  Kadangi, kai yra atliekamas tatuiruočių šalinimas lazeriu jis  patenka per pigmentus  kiaurai odos  sluoksnį, ant paviršiaus  susidarys taip pat laikina, tačiau  ilgalaikė reakcija.  Tačiau tai negali sukelti jokių randų, tačiau jei darant tatuiruotę jūsų oda jau buvo pažeista visgi gali likti randas.