Stilingas dovanų pakavimas

Dovanu pakavimas

Gražiai supakuota dovana atneša daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vaikams smagu išpakuoti ją, nulupant sluoksnį po sluoksnio ir su nekantrumu spėlioti, kas yra pakuotės viduje. Suaugusieji taip pat įvertina įmantriau supakuotą dovaną, nes tai byloja apie tai, kad žmogus skyrė savo laiką, pastangas, galvojo kaip gražiau ją pateikti. Vis tik ne visada namuose gerai sekasi pakuoti dovanas, tam reikia pasiruošti įvairių medžiagų – dėžutę, popierių, kaspiną, kitas dekoracijas. Todėl gėlių parduotuvės „Flower Shop“ komanda suteikia naują paslaugą – dovanų pakavimas Vilniuje.

Stilingas dovanų pakavimas  

Jeigu nusprendėte pakuoti dovanas namuose, siūlome keletą idėjų:

  • Pakavimas, dekoruotas miško gėrybėmis. Įvyniokite dovaną į popierių, suriškite virve ar kaspinu ir priklijuokite pušies ar eglės šakelę, kankorėžių, gilių ir kitų miško gėrybių.
  • Dovana vienspalviame popieriuje. Nebūtina pakuoti į išmargintą popierių, galite pasirinkti paprastą vienspalvį, jį surišti virve ar kaspinu, dekoruoti užrašais, kortelėmis, žaisliukai.
  • Pakavimas su audiniu. Šiais laikais svarbu yra ekologiškumas, mažiau šiukšlių, išmetamų daiktų, todėl savo dovaną galite supakuoti į atgyvenusią skarelę ar staltiesę, ją papuošti kaspinu.

Jeigu nenorite rūpintis įvairiomis priemonėmis pakavimui, geriau nuneškite dovaną Didžioji g. 39. Jums bus suteikta dovanų pakavimo Vilniuje paslauga. Užtruks tik kelias minutes ir jūs džiaugsitės stilingu įpakavimu.

Paslauga – dovanų pakavimas Vilniuje

Dovanų pakavimo paslauga sutaupys jūsų laiką, kurį prarastumėte patys užsiimdami šiuo darbeliu. Gėlių parduotuvėje „Flower Shop“ yra daugybė augalų ir detalių, kurios leidžia sukurti unikalią, stilingą, romantišką ar prabangią pakuotę.

Dovanų pakavimas Vilniuje atliekamas supakuojant jūsų atsineštą daiktą į dėžutę, kuri įvyniojama į spalvotą popierių ir papuošiama kaspinu. Gėlių parduotuvėje tuo pačiu galite užsakyti šviežių ir puikios išvaizdos puokščių, kurios gerai derės šalia dovanėlės. Vienoje vietoje galėsite atlikti kelis darbus, todėl sutaupysite brangų laiką ir energiją. „Flower Shop“ parduotuvėje puokštes ir smulkias dovanėles galima užsakyti internetu. Taigi, jei esate kitame mieste ar užsienyje pasveikinkite mylimą žmogų užsakydami gėles ir pasirinktą dovaną – saldainių dėžutę, sūrių, vyno ir kavos rinkinį.

Jau minėtoje gėlių parduotuvėje dirba patyrusi komanda – floristė ir dekoratorė bei kurjeriai, todėl dovanų pakavimas Vilniuje bus atliktas profesionaliai. Galimas gėlių su dovanomis pristatymas į namus Vilniaus mieste nemokamai. Pasinaudokite proga, eidami pro šalį užsukite į Didžiojoj g. 39 įsikūrusią parduotuvę, atsineškite artimiausiu laiku planuojamas įteikti dovanas ir jos bus dailiai supakuotos.