Patarimai, kaip išsirinkti biotualetą

Situacijose, kai unitazo nėra galimybės prijungti nei prie vandentiekio, nei prie kanalizacijos, ypač pasitarnauja biotualetai. Šie gaminiai dažnai naudojami statybų aikštelėse, sodo nameliuose ir kitose vietose, kur neįmanoma pasinaudoti tualeto patogumais. Visgi, jei nuspręsite rinktis šią prekę, reikės apsvarstyti ir kelis esminius aspektus – jie padės nuspręsti, kuris biotualetas yra geriausias.

Apsispręskite dėl tipo                                                                    

Biotualetai dažniausiai būna dviejų rūšių – kompostuojantys ir paprasti. Pirmuoju atveju tualeto atliekos yra perdirbamos į kompostą, taigi jas ir vėl galima sugrąžinti atgal į gamtą. Šiam procesui naudojamos specialios durpės, kurios kvapams neleidžia pasklisti po kambarį. Tuo tarpu paprasti biotualetai ypač tinka kelionėms: jų dydis šiek tiek kompaktiškesnis, tačiau tokie modeliai yra ne mažiau sandarūs ir higieniški.

Iš esmės abu šiuos tipus galite pritaikyti tose pačiose vietose, nepriklausomai nuo to, ar ketinate tualetą pastatyti patalpoje, ar naudosite jį vasarnamyje. Tiesiog reikėtų apsispręsti, ar norėsite užsiimti kompostavimu ir pagalvoti, ar turėsite kur jį išpilti – būtent šie du aspektai turėtų būti esminiai.

Nutarkite, kur jį laikysite

Tą patį biotualetą visuomet lengvai galėsite perkelti į kitą vietą, tačiau jei jau žinote, kurioje vietoje jį laikysite, į šį niuansą taip pat reikėtų atsižvelgti – tai palengvins Jūsų paieškas. Pavyzdžiui, jei renkatės šį gaminį vasarnamiui, verta pagalvoti apie galimybę pirkti jį kartu su lauko kabina: tokia atskira patalpa užtikrins privatumą ir visapusiškai atstos įprastą tualetą.

Tačiau jeigu biotualetą rinksitės nedidelei patalpai ar kelionėms, tikėtina, kad daugiau dėmesio norėsite skirti šio gaminio dydžiui – tarp jų rasite pačių įvairiausių išmatavimų. Be to, skiriasi ir biotualetų dizainas, todėl turėsite galimybę pasirinkti neutraliausią, geriausiai į bendrą aplinką įsiliesiantį variantą.

Pasirinkite tinkamą talpą

Kuo didesnė bus biotualeto talpa, tuo rečiau reikės ją ištuštinti, tačiau tikėtina, kad toks gaminys bus gerokai didesnis, o ir transportuoti jį nebus itin patogu. Todėl šį aspektą reikėtų rinktis pagal tai, kur jis stovės: jei visuomet jį laikysite toje pačioje vietoje, verta pagalvoti apie didesnę talpą – tuomet toks tualetas paprasčiausiai kels kur kas mažiau rūpesčių. Tačiau jeigu jį su savimi imsite į keliones ar itin dažnai keisite biotualeto vietą, didžiausia talpa Jums tikrai nebus būtina.

Atkreipkite dėmesį į maksimalų naudotojo svorį

Biotualetai yra gaminami iš tvirtų ir patikimų medžiagų, todėl dažniausiai jie gali atlaikyti labai panašų svorį, kaip ir standartiniai, namuose naudojami unitazai. Tačiau jei žinote, jog šiuo gaminiu naudosis ir stambesni asmenys, nesuklysite, jei šį parametrą patikrinsite papildomai. Tiesa, pačių biotualetų svoris taip pat gali ženkliai skirtis: jei dažnai jį nešiosite, papildomai reikėtų atsižvelgti ir į šį parametrą – taip garantuosite sau dar didesnį komfortą.

Nepamirškite pasirūpinti specialiomis priežiūros priemonėmis

Siekiant, kad biotualetai iš tiesų būtų higieniški ir neskleistų jokių kvapų, teks šiek tiek laiko paskirti ir jų priežiūrai. Gerai tai, jog visi skysčiai ir plovikliai yra pritaikyti būtent šiam gaminių tipui – Jums tereikės pasirūpinti, kad šias priemones visuomet turėtumėte kartu su savimi. Naudodami jas, vadovaukitės gamintojo instrukcijomis. Tiek priežiūros priemones, tiek ir pačius biotualetus parduoda Pigu.lt el. parduotuvė – šioje svetainėje juos įsigysite itin palankia kaina.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, nesunkiai nuspręsite, kuris biotualetas labiausiai atitinka visus Jūsų lūkesčius. Šiuo metu tikrai yra iš ko pasirinkti – tereikia išsigryninti savo poreikius ir aiškiai žinoti, ko reikia būtent Jums!