Paskolos ir kreditai turi būti imami atsakingai

paskolosVis dėlto galvojate, kad trūkstamą šio mėnesio biudžetą galėtumėte kompensuoti iš naujos paskolos? Ne visada kreditai internetu yra imami buities išlaidoms padengti. Daug žmonių yra prasiskolinę, o apie grąžinimą taip pat retai kada yra susimąstoma. Jeigu jau nusprendėte skolintis, turite žinoti, kad visada už tam tikrus veiksmus teks atsakyti pagal įstatymus. Kreditoriai tai aiškiai akcentuoja – skolinimasis visada turės pasekmes, tačiau tik nuo paties besiskolinančio asmens priklauso kokios jos bus.

Jeigu prieš skolindamiesi galvojate, kad yra tikimybė, jog nepavyks laiku grąžinti visos sumos, turėkite galvoje, kad būtina tam užbėgti už akių. Net to ir nenorėdami, netikėtai galite nesumokėti įmokos ar viso kredito. Čia svarbu iš anksto pasiruošti. Pirmiausia, jeigu galvojate, kad būtent dėl pajamų stygiaus neišgalėsite padengti kredito, kurį būtina grąžinti iškart, tada siūlytume skolintis ne vienam mėnesiui, o būtent keliems ar net metams.

Paskola metams ar dviem yra geriau negu vienam mėnesiui. Kodėl? – greitųjų kreditų įmonės leidžia mokėti reguliarias įmokas, bet esmė yra tame, kad jos yra įsipareigojusios esant aplinkybėms, perskaičiuoti kliento palūkanas. Ta aplinkybė yra viena – kredito grąžinimas anksčiau nustatyto termino. Pavyzdžiui, jeigu skolinatės 12 mėnesių laikotarpiui, bet kreditą galite grąžinti po mėnesio, jūsų palūkanos bus skaičiuojamos tik už mėnesio laikotarpį. Tai reiškia, kad jūs grąžinate kredito sumą ir plius – sumokate tik mėnesio palūkanas. Būtent todėl internetu geriau būtų skolintis ilgesniam laikui – tai būtų apsidraudimas, nes jeigu sekantį mėnesį viso kredito grąžinti negalite, jums bus būtina sumokėti tik įmoką, kurią sumokėti bus daug lengviau nei visą paskolą. Sumokėjus pirmą įmoką, jūs turite papildomą mėnesį, tad galbūt tada jau galėsite grąžinti visą sumą. Terminas taip ir tęsiasi, todėl žūtbūt pagalvokite apie kreditą ilgam laikotarpiui.

Paskolos draudimas apsaugo jus nuo nelaimingų atsitikimų, kurie neleidžia sumokėti įmokų ar visos paskolos. Yra bendrovių, kurios draudžia paskolas. Tai reiškia, kad yra toks metinis mokestis ilgalaikiams kreditams, kuris nėra didelis – vos keli eurai prie visos paskolos sumos. Jeigu turėsite draudimą ir prarasite darbą ar atsitiks nelaimė, dėl kurios negalėsite sumokėti mėnesio įmokos, kreditorius nesiims teisinių veiksmų, nes jūs būsite apdrausti.