Naujo ar seno buto pirkimas? Palyginimas

Daugeliui žmonių nuosavo būsto turėjimas yra svarbiausia gyvenimo svajonė, kurią žingsnis po žingsnio, uoliai dirbant, tikrai galima įgyvendinti gana jauname amžiuje. Svarbiausia, žinoma, ne tik rasti įrankius paskolai gauti, tačiau taip pat tokius namus, kurie Jums patinka iki mažiausių smulkmenų, kuriuose tikrai yra labai gera būti.

Nauji butai Vilniuje šiuo metu džiugina pasiūla, kadangi pasirinkimas tikrai labai platus. Visgi, kai kurie net ir turėdami galimybes vis tiek renkasi senos statybos būstus. Tačiau ar tai yra geras pasirinkimas?

Kaina

Natūralu, kad daugeliui žmonių svarbi kaina. Tačiau reikia nepamiršti, kad nauja statyba tikrai ne visada kainuoja brangiau nei senos statybos būstai. Taigi, geriausia tiksliai yra apsibrėžti biudžetą ir žiūrėti – kas telpa į Jūsų galimybes. O tuomet, žinoma, rinktis naujos arba senos statybos butą.

Lokacija

Šiuo metu naujos statybos butai dažniausiai yra statomi už miesto ribos. Taigi, greta yra gamtos kampelis, kuris džiugina savo gaiva. Taip pat yra mėgstama statyti tokius butukus, kurie yra greta vandens telkinio. Jie dažniausiai ne tik labai jaukūs, tačiau taip pat ir arti gamtos. Tuo tarpu sena statyba dažniausiai yra „užgrusta“.

Kaimynai

Praktika rodo, kad dažniausiai geresniais kaimynais, kurie nori karti kurti kur kas jaukesnę bendruomenę džiaugiasi tie, kurie gyvena naujos statybos butuose. Tiesiog juose dažniausiai buriasi motyvuoti žmonės, kuris supranta, kad būti bendruomenės dalimi yra labai svarbu.

Išvystymas

Taip pat daugeliui patinka, kad greta naujos statybos daugiabučių dažniausiai visada yra ir vaikų žaidimo aikštelės, greta – parduotuvės, kurios leis įsigyti viską, ko reikia komforto kūrimui.

Stilius

Net neverta sakyti, kad naujos statybos butukai dažniausiai yra kur kas patrauklesni ir stilius labiau atitinka daugelio poreikius. Tuo tarpu dažnai senos statybos butai reikalauja jų pertvarkymo.

Investicijos

Galiausiai, net kai butas yra perkamas sau, reikia žiūrėti, kad su laiku vertė augtų. Nauja statyba – auga dvigubai greičiau nei sena. Tai yra faktai įrodyti statistikos.

Svarbiausia, kad naujos statybos butai Vilniuje yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam patinka. Tokius, kuriuos galima būtų vadinti tikrais NAMAIS.