Kas bus po dešimties metų ir kokiais technologiniais prietaisais galime mėgautis šiandien

Kaip manote, kokią situaciją kompiuterinių technologijų rinkoje matysime po dešimtiems metų? Jei ir jūs manote, kad po dešimtmečio mūsų gyvenimas bus visiškai tiesiogiai susietas su kompiuterinėmis technologijomis – esate ne vieni. Apytiksliai 83 proc. ekspertų tiki, kad 2025 m. žmonių kasdienybė bus neatsiejama nuo moderniųjų technologijų. Taip pat tikima, kad per ateinantį dešimtmetį labai sparčiai didės dėvimųjų prietaisų populiarumas (tiesą sakant, tokia tendencija pastebima ir šiomis dienomis). Be to, net 82 proc. dėvimuosius išmaniuosius prietaisus naudojančių amerikiečių teigia, kad šios priemonės padeda pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Išmaniosios apyrankės

Priartėkime prie to, kas yra technologiškai pažangu.

Jei žvelgtume į praeitį, kuri įprastai žavi tuo, kas šiomis dienomis mums atrodo daugiau nei įprasta, reikėtų paminėti 1286 m., kai pirmą kartą buvo išrasti dėvimieji akiniai. Jie turėjo padėti imperatoriui Nero geriau stebėti gladiatorių kovas. Tačiau jis privalėjo žinoti, kad po 729 metų atsiras naujieji išmanieji „Google“ akiniai! Ir iš tiesų, imperatorius Nero gyvendamas šiomis dienomis būtų galėjęs savo kasdienybę leisti kur kas produktyviau, o daugelį užduočių atlikti ir be savo tarnų pagalbos, nes tai padarytų ne kas kita, o šiuolaikinės technologijos. Taigi, nėra ko abejoti, kad technologinė pažanga yra matoma plika akimi ir jaučiama mūsų pačių rankomis. Todėl verta įvardinti bent keletą išmaniųjų prietaisų, be kurių mūsų kasdienybė būtų kur kas niūresnė ir prastesnė.

Išmaniosios apyrankės – asmeninis patogumas

Nors vis dar nemaža dalis vartotojų nėra išbandę išmaniųjų apyrankių, tokia situacija palaipsniui keičiasi. Išmaniosios apyrankės skinasi kelią į populiarumo viršūnę, savo vartotojams pasiūlydamos vis daugiau naudingų funkcijų. Net jei manote, kad jums visiškai pakanka savo išmaniojo telefono, greičiausiai iki šiol nebuvote iš arčiau susipažinę su išmaniųjų apyrankių funkcionalumu ir teikiama nauda. Šiuolaikinės išmaniosios apyrankės vartotojams suteikia kur kas didesnę veiksmų laisvę, o ką jau kalbėti apie tai, kad jų dėka galima stebėti savo pulsą, miegą, fiksuoti nukeliautus žingsnius, sudegintas kalorijas ir kt. Tai yra priemonės, kurios kuo puikiausiai atspindi tai, kas yra vadinama didžiule technologine pažanga.

Išmanieji laikrodžiai – paprasta ir patogu

Taip, galbūt jūs jau seniai esate pratę ant savo rankos riešo dėvėti ne ką kitą, o būtent tradicinį laikrodį, kuriame galima matyti laiką ir datą. Tačiau ar šiuolaikiniam vartotojui to iš tikrųjų pakanka? Ar nereikėtų mąstyti plačiau ir stengtis išnaudoti tai, kas yra pasiekiama ranka? Išmanieji laikrodžiai leidžia mums ne tik stebėti laiką ir žinoti, kokia šiandien yra mėnesio diena, tačiau jie taip pat padeda neprarasti tiesioginio ryšio su mus supančiu aplinkiniu pasauliu. Įdomu, ką tai reiškia? Išmanųjį laikrodį galite susieti su savo išmaniuoju telefonu arba priešingai – laikrodį paversti telefonu (jei laikrodyje yra galimybė įstatyti telefono SIM kortelę). Trumpiau tariant, tiesiai ant savo riešo galite turėti ne ką mažesnio funkcionalumo prietaisą nei jūsų kasdien naudojamas išmanusis telefonas.

Pulsometrai, žingsniamačiai ir kiti dėvimieji prietaisai

Be jau apkalbėtų technologinių priemonių, taip pat šiuolaikinėje rinkoje galime rasti žingsniamačius, pulsometrus ir daugybę kitų dėvimųjų prietaisų, kurių kiekvienas atlieka tam tikrą kasdienybę galinčią palengvinti funkciją. Žinoma, reikėtų atminti, kad nemaža dalis tokio pobūdžio prietaisų yra nutaikyti į vartotojų sveikatos gerinimą. Tai reiškia, kad vartotojai, kurie naudoja šiuolaikinius išmaniuosius dėvimuosius prietaisus įprastai nemenką dėmesį skiria savo sveikatai ir fiziniam aktyvumui – tuo tarpu šie prietaisai savo ruoštu padeda stebėti progresą, fiksuoti rezultatus ir bendrą žmogaus organizmo būklę.