Kaip pasirinkti jums tinkamiausius akinius

Ieškote idealios akinių poros? Jūs ne vieni. Rasti tinkamus akinius, kurie tiktų jūsų veidui ir stiliui, gali būti sunku. Tačiau nesijaudinkite, mes esame čia, kad jums padėtume. Sužinokite, kaip išsirinkti akinius, ir pasinaudodami mūsų pasiūlymais suraskite sau tinkamą porą.

1. Atsižvelkite į savo veido formą

Renkantis naujus akinius svarbu atsižvelgti į savo veido formą. Skirtingų stilių rėmeliai tinka skirtingiems veido bruožams. Pavyzdžiui, apvalaus veido žmonėms geriausiai tinka akiniai su kampuotais rėmeliais, kurie padeda išryškinti žandikaulio liniją. Kita vertus, kvadratinių veidų žmonėms dažnai labiausiai tinka apvalesni rėmeliai, kurie padeda sušvelninti veido kampus. O ovalo formos veidus turintiems žmonėms tinka beveik bet kokio stiliaus rėmeliai. Taigi prieš pradėdami matuotis įvairias akinių poras, kelias minutes pagalvokite, kokia forma papildys jūsų bruožus. Tai padės jums susiaurinti pasirinkimo galimybes ir rasti tobulą jūsų veidui tinkančių rėmelių porą.

2. Pagalvokite apie norimą stilių

Renkantis akinius, tinkančius jūsų veidui, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Vienas iš svarbių veiksnių yra jūsų pageidaujamas stilius. Ar jums labiau patinka tradicinė išvaizda, ar jus traukia modernesnis dizainas? Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų veido forma. Apvaliems veidams geriausiai tinka kampuoti rėmeliai, o kvadratiniams veidams dažnai tinka minkštesni, apvalesni rėmeliai. Žinoma, galiausiai geriausias būdas išsirinkti akinius – išbandyti įvairius stilius ir pamatyti, kurie akiniai jums labiausiai tinka. Kadangi yra tiek daug puikių pasirinkimų, tikrai rasite jums tinkančius akinius.

3. Pasirinkite tinkamą dydį

Įsigyjant naują porą svarbu pasirinkti tinkamą akinių dydį. Jei akiniai bus per maži, jie tinkamai neapsaugos ir neapsaugos jūsų akių. Be to, maži akiniai gali būti nepatogūs nešioti, ypač jei juos tenka nešioti ilgą laiką. Kita vertus, jei akiniai per dideli, juos bus sunku išlaikyti ant veido ir jie gali nuolat slysti žemyn nosimi. Be to, dideli akiniai taip pat gali užstoti regėjimą ir trukdyti aiškiai matyti. Norint rasti tinkamo dydžio akinius, geriausia pasikonsultuoti su optiku arba akinių specialistu. Jie galės padėti nustatyti tinkamą dydį pagal jūsų veido formą ir lęšių receptą. Pasirinkę tinkamus akinius galėsite aiškiai ir patogiai matyti visą dieną.

4. Apsvarstykite savo gyvenimo būdą

Jūsų gyvenimo būdas yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis akinius. Jei esate labai aktyvus, norėsite tvirtų ir patvarių akinių, kurie atlaikytų didelį dėvėjimąsi. Jei nešiojate akinius skaitymui ar darbui kompiuteriu, norėsite specialiai šiai veiklai pritaikytų akinių. O jei sunkiai matote esant prastam apšvietimui, galite apsvarstyti fotochrominius lęšius, kurie automatiškai patamsėja reaguodami į saulės šviesą. Atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą, galite užtikrinti, kad pasirinksite tinkamus akinius, atitinkančius jūsų poreikius.

5. Rinkitės tik profesionalias optikas

Akys yra tik vienos, todėl svarbu jomis rūpintis. Todėl svarbu rinktis tik profesionalius optikos specialistus, kai jums reikia pagalbos dėl regėjimo. Optikai yra apmokyti padėti jums išsirinkti tinkamus akinius ar kontaktinius lęšius. Jie taip pat gali padėti išspręsti bet kokias su regėjimu susijusias problemas. Lankydamiesi pas optiką būtinai pasiteiraukite apie jo įgaliojimus ir patirtį. Taip pat turėtumėte pasiteirauti, kokia yra jų kontaktinių lęšių pritaikymo ir akių patikrinimo tvarka. Rinkdamiesi tik profesionalius optikos specialistus galite būti tikri, kad gausite geriausią įmanomą akių priežiūrą.