Dovanos tėčiui pasirinkimas

Tėvo diena, gimtadieniai, šventės ir kitos ypatingos progos yra puiki proga parodyti tėčiui, kiek daug jis jums reiškia. Išrinkti tinkamą dovaną tėčiui gali būti nelengva, tačiau, atsiradus internetinei prekybai, šis procesas tapo lengvesnis nei bet kada anksčiau. Štai keletas puikių dovanų idėjų, kurias savo tėčiui galite užsakyti internetu.

Personalizuotos dovanos

Personalizuotos dovanos yra puikus būdas parodyti tėčiui, kaip jis jums rūpi. Galite pritaikyti viską – nuo kavos puodelių ir telefonų dėklų iki marškinėlių ir piniginių. Vienas iš puikių variantų – sukurti foto dovaną, naudojant jūsų ir tėčio nuotraukas. Nesvarbu, ar tai būtų fotoknyga, drobė ar nestandartinė foto antklodė, personalizuotos dovanos tikrai pradžiugins jūsų tėtį.

Grožio priežiūros priemonės

Grožio priežiūros priemonės yra praktiškos dovanos, kurias jūsų tėtis įvertins. Galite užsisakyti grožio priežiūros rinkinį arba prenumeratos paslaugą, kuri kas mėnesį atsiųs jūsų tėčiui naujų produktų. Galite rinktis iš daugybės variantų: nuo barzdos aliejaus ir šampūno iki odos priežiūros priemonių. Tik įsitikinkite, kad pasirenkate produktus, atitinkančius asmeninį tėčio stilių ir priežiūros poreikius.

Technikos prietaisai

Jei jūsų tėtis mėgsta technologijas, tuomet technikos įtaisas yra puiki dovanos idėja. Galima rinktis iš daugybės variantų, įskaitant išmaniuosius laikrodžius, treniruoklius, triukšmą slopinančias ausines ir kt. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsakyti naują telefono dėklą arba planšetinio kompiuterio stovą, kad padėtumėte tėčiui maksimaliai išnaudoti savo prietaisų galimybes.

Sporto atributika

Jei jūsų tėtis yra sporto gerbėjas, sporto suvenyrai yra puiki dovanos idėja. Galite užsakyti jo mėgstamo žaidėjo ar komandos pasirašytus marškinėlius ar kamuolį arba užsakyti pagal užsakymą pagamintą meno kūrinį, kuriame būtų pavaizduotas jo mėgstamas sporto momentas. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsisakyti sporto transliacijų paslaugos prenumeratą, kad tėtis galėtų žiūrėti savo mėgstamas rungtynes iš bet kurios vietos.

Grilio priedai

Jei jūsų tėtis mėgsta kepti ant grotelių, tuomet kepimo ant grotelių reikmenys yra puiki dovanos idėja. Galite užsakyti aukštos kokybės grilio įrankių rinkinį arba naują keptuvę ar groteles. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsisakyti grilio žurnalo prenumeratą arba kulinarijos knygą su jo mėgstamų patiekalų receptais.

Knygos

Jei jūsų tėtis yra aistringas skaitytojas, knygos yra puiki dovanos idėja. Galite užsakyti jo mėgstamo autoriaus naujai išleistą ar klasikinę knygą arba knygą jį dominančia tema. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsisakyti garso knygų prenumeratą, kad tėtis galėtų klausytis knygų dirbdamas ar važiuodamas į darbą.

Namų dekoras

Jei jūsų tėtis mėgsta puošti namus, namų dekoras yra puiki dovanos idėja. Galite užsakyti naują sienos meno kūrinį arba dekoratyvinį daiktą, atspindintį jo asmeninį stilių. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsisakyti namų dekoro žurnalo prenumeratą arba rinkinį, kuris padės jam pačiam kurti „pasidaryk pats” projektus.

Lauko įranga

Jei jūsų tėtis mėgsta leisti laiką lauke, tuomet lauko įranga yra puiki dovanos idėja. Galite užsakyti naują turistinę kuprinę ar stovyklavimo palapinę, taip pat galite užsakyti žiūronų rinkinį paukščių stebėjimui ar žvaigždžių stebėjimui. Taip pat galite apsvarstyti galimybę užsisakyti lauko žurnalų prenumeratą arba nacionalinių parkų tarnybos narystę.

Dovanų kortelės

Jei nežinote, ką dovanoti tėčiui, dovanų kortelė visada yra saugus pasirinkimas. Galite užsakyti dovanų kortelę jo mėgstamam restoranui, parduotuvei ar interneto svetainei.

Daugiau: https://www.pimpim.lt/pagal-proga/dovanos-teciui