Xiaomi Mi5 ir Meizu Pro 6: Kuris flagmanas geresnis?

Xiaomi Mi5 bei kiti praktiški įrenginiai

Meizu mi5Išmanieji telefonai – nepaprastai plati rinka. Jei nekalbėsime apie nepaprastai didelę tiekėjų bei gamintojų gausą, kiekvienas gamintojas taip pat gali pasiūlyti gausų skirtingai kainuojančių produktų asortimentą. Iš viso to kyla keletas klausimų. Ar tikrai produktų kainos atitinka jų kokybę? Kokie telefonai parduodami patraukliausiomis kainomis neprarandant kokybės atžvilgiu? Ką vis dėlto reikėtų pasirinkti, norint sutaupyti? Šiandien siūlome Jums du atsakymus. Xiaomi Mi5 turi tikrai patrauklią kainą ir už ją gausite kokybišką galingą įrenginį. Tuo tarpu Meizu Pro 6 kaina ne ką prastesnė atsižvelgiant į kainos bei kokybės santykį. Kaip tik todėl minėtus produktus šiandien ir aptarsime.

Xiaomi Mi5 – ką gausime įsigiję?

Svarbiausias kriterijus – vadinamoji „platforma“. Xiaomi Mi5 skiriasi priklausomai nuo to, kurią iš galimų variacijų pasirinksite. Pigesnis variantas siūlo dviejų branduolių 1,8GHz bei dviejų branduolių 1,3GHz Kyro centrinį procesorių. Tačiau jei kiek aukštesnė Xiaomi Mi5 kaina Jūsų nebaugina, rekomenduotume paaukoti keliolika eurų ir įsigyti versiją galingesniu procesoriumi: dviejų branduolių 2,15GHz bei dviejų branduolių 1,6GHz Kyro centriniu procesoriumi. Taip pat skiriasi ir atmintis: 128GB vidinė bei 4GB operacinė perkant brangesnę versiją arba 32/64GB bei 3GB RAM išsirinkus pigesnį variantą. Vis dėlto, bet kuriuo atveju abu išmanieji telefonai yra vieni geriausių, kokius galite įsigyti pagal kainą ir kokybę.

Meizu Pro 6 kaina

Šie telefonai – kiek senesni. Tačiau tai – vos kelių mėnesių skirtumas, reiškiantis ganėtinai nedaug. Nors aptarto įrenginio bei Meizu Pro 6 kaina skiriasi nežymiai, pastarasis įrenginys turi net dvigubai daugiau branduolių. Du keturių branduolių procesoriai yra 1,5GHz Cortex A53 bei 2,1GHz Cortex A57. Grafikos apdorojimo sistema – Mali-T760MP8. Įrenginio atmintis – pasirinktina, tačiau nuo jos be abejonių priklauso ir Meizu Pro 6 kaina. Pigesnis variantas – 32GB vidinės bei 3GB RAM atminties. Tuo tarpu brangesnė versija turi 64GB vidinės bei 4GB operacinės RAM atminties. Vis dėlto šie telefonai tikrai kokybiški ir patenkins kone visus Jūsų poreikius tuo pat metu nenuskriaudžiant Jūsų piniginės.

Apibendrinimas

Kad ir kaip bebūtų, tiek Xiaomi Mi5, tiek Meizu Pro 6 kaina yra patrauklios. Pastarasis turi kiek mažiau branduolių, tačiau daugiau GHz. Tuo tarpu Pro 6 nustebins Jus aštuoniais branduoliais. Abu telefonai parduodami už panašią, patrauklią kainą, kuri neabejotinai atitinka kokybę. Atsiliepimai apie abu šiuos įrenginius taip pat teigiami. Tačiau prieš perkant reikėtų atsižvelgti į tai, jog tikrieji įrenginio privalumai bei trūkumai atsiskleidžia tik išbandžius produktą, todėl prieš perkant pravartu būtų palaikyti produktus savo rankose. Tad paprašykite draugų arba apsilankykite salone, o kai jau žinosite kuris įrenginys patiko labiau, galėsite įsigyti jį patraukliausiomis kainomis!