Vilniaus skelbimai – kur juos dėti?

vilniaus skelbimaiJeigu gyvendami sostinėje ieškote kitų skelbimų portalų, kuriuose galėtumėte dėti skelbimus be jokių absurdiškų mokesčių, tai pirmiausia reikėtų žiūrėti į regioninius portalus. Regioniniai Vilniaus skelbimai nėra prastesni už tuos, kuriuos matote didžiuosiuose portaluose. Nors didieji skelbimų portalai ir turi didesnį lankomumą už kiekvieną regioninį portalą, tai vis tiek nekeičia fakto, jog yra daug alternatyvų. Jūs savo skelbimą galite dėti net ne į vieną, o į kelis regioninius skelbimų portalus ir naudos gausite tiek pat kiek dedant į vieną iš tų populiariųjų skelbimų portalų. Ypač kai kalba eina apie Vilnių, tai reikėtų pabrėžti, kad šiame regione skelbimų portalų yra bene daugiausiai, nes vis dėlto – aplink šį miestą nedideliu atstumu driekiasi ir mažesni miesteliai, rajonai.

Trumpai kalbant apie regioninius skelbimų portalus, verta akcentuoti, kad juose skelbimus kiekvienas vartotojas gali dėti be išankstinių mokesčių. Paprasčiausiai, ten visus skelbimus dėti galima nemokamai. Didieji skelbimų tinklapiai yra gobšūs, todėl jie reikalauja sumokėti mokesčius nuo kiekvieno įdėto skelbimo. Ir tai dar nėra blogiausia – sumokėję tą mokestį, jūsų skelbimas ten nebus laikoma amžinai, nes praėjus tam tikram terminui, jis taps nebematomas kol vėl nesumokėsite mokesčio. Regioniniuose skelbimų portaluose įprastai to nebūna – čia skelbimai dedami nemokamai, o svarbiausia – jiems galiojimas nėra taikomas.

Būtina pabrėžti, kad tie, kurie renkasi tik vieną regioninį skelbimų portalą kaip reikiant klysta, nes skelbimus reikia dėti į visus pagrindinius tokio tipo portalus. Keliuose regioniniuose portaluose įdėję skelbimą jūs padidinate tikimybę sulaukti daugiau potencialių klientų ar pirkėjų. Būtent dėl to reikėtų iš anksto atsirinkti geriausiai vertinamus regioninius skelbimų portalus, nes tokiu būdu žinosite kur verta dėti juos dėti, o kur ne.

Rinkdamiesi skelbimų portalus, būtinai atsižvelkite į nurodomas kategorijas, nes kartais tam tikri portalai yra specializuoti. Tai reiškia, kad kai kurie regioniniai skelbimų portalai gali priimti tik paslaugų skelbimus ir gali nepriimti prekių pardavimo pasiūlymus. Tiesiog būtinai pasidomėkite tinklapiais, kurie yra regioniniai ir viskas bus paprasčiau.