Vidaus durys

vidaus durysKuriant tobulą namų interjerą, neretai yra prašaunama su durų montavimu – kai kurie žmonės mano, kad kambariams atskirti geriausia yra naudoti įprastas medines duris, tačiau faktai kalba ką kitą. Yra priežasčių, kodėl medinių durų nereikėtų montuoti viduje – jeigu viskas sukasi apie gražų interjerą, tai čia reikėtų dairytis į kiek kitokio tipo duris. Vidaus durys neturi būti labai stiprios t.y. čia juk nereikia kažkokio saugumo įsilaužimo atžvilgiu, tad galime apibendrinti ką šiuo atveju rinktis, jog jūsų namai būtų jaukūs ir tuo pačiu neišleistumėte daug pinigų durų įsigijimui.

Kaip jau minėjome – vidaus durys neturi būti saugios, jos neprivalo saugoti jūsų namų nuo įsilaužimo. Čia kalbame apie tuos atvejus, kai durys yra montuojamos tiesiog kambarių atskirimui kai kiekvienam šeimos nariui norisi privatumo. Jums nereikia leisti didžiulių pinigų – rinkitės kiek paprastesnius variantus. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad į durų kainas neretai būna įskaičiuojamos ir gamintojų išlaidos, kurios patiriamos montuojant užraktus t.y. spynas – kuo jos sudėtingesnės, tuos daugiau sumokėsite. Tad apibendrinant, galime drąsiai teigti, kad galite rinktis kiek paprastesnius durų variantus, tiesiog su standartinėmis spynomis bei rankenomis.

Viduje geriausia būtų naudoti faneruotas arba spaustos medienos duris. Jos yra lengvesnės, montuojamos paprasčiau ir neturi jokių sudėtingų spynų kaip šarvuotos durys. Tokių durų pasirinkimas yra labai didelis, nes gamintojų Lietuvoje yra ne vienas. Tokių durų kainos yra gerokai mažesnės nei medinių, nes gamybos sąnaudos yra mažesnės. Perkant tokias duris, turėkite galvojate, kad jas ir montuoti yra paprasčiau, tad jeigu visus remonto ir interjero kūrimo darbus atliekate patys, tai tokių durų montavimas jums nebus kažkokia problema. Jeigu viską montuosite patys, tai žinokite, kad taip galite sutaupyti pinigų. Durų stilių yra įvairių – jų galite rasti su jums priimtinomis spalvomis, su reikiamais atributais bei įvairiais raštais. Tokios durys yra pigiausios, tad jas rinktis būtų geriausia. Tiesa, jeigu viduje duris montuosite įėjimui t.y. sekančias, tai būtent tada jau turėtumėte dairytis į kiek tvirtesnius variantus.