Vestuvių planavimas

vestuviu planavimasAtėjo metas apsvarstyti kokios jūsų vestuvės turėtų būti? Norite planus sudėlioti taip, kad šventė nepriverstų daug išlaidauti ir tuo pačiu būtų itin linksma? Tokiu atveju, jums teks imtis ilgai trunkančio darbo – vestuvių suorganizavimas užtrunka gana ilgokai, nes įprasta, kad Lietuvoje dauguma porų vestuves švenčia vasaros metu, o tai reiškia, jog ir kiti žmonės ruošiasi būtent tuo metu kaip ir jūs. Trumai tariant, planuodami vestuves patys, vargsite kaip reikiant – galite negauti sodybos, nerasti fotografo ir t.t. Tai yra normalu, nes kaip jau sakėme – ne jūs vieninteliai planuojate vestuves. Čia svarbiausia yra skirti nemažai laiko specialistų samdymui ir tai nereiškia, kad jums bus reikalingas tik vestuviu fotografas – teks pasinaudoti ir kitomis paslaugomis, jeigu norite itin gražios šventės.

Pirmiausia, turite žinoti, kad kiekvienose vestuvėse vyrauja tam tikra tema, pagal kurią yra pasirenkamos visos dekoracijos. Žinoma, būtent tema lemia ir apsirengimo stilių – kai kuriose vestuvėse dažniausiai yra akcentuojamos dvi spalvos – balta ir kažkokia kita. Tuo norime pabrėžti, kad vestuvių dekoracijoms teks skirti nemažai laiko, nes jeigu turite kažkokią temą, tai pagal ją teks taip pat prisitaikyti. Čia svarbu paminėti, kad dekoravimo darbus gali atlikti specialistai, o Lietuvoje jų yra tikrai daug. Kas liečia svarbiausius dekoravimo principus, tai įprasta, kad teks puošti viską ir net vestuviniai kvietimai turės būti su tam tikromis idėjomis, jeigu planuojate išsiskirti iš kitų.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad jums galbūt teks pasinaudoti ir automobilių nuomos paslaugomis. Jeigu į vestuves nenorite vykti savo senu automobiliu, tai bet kokiu atveju rekomenduotume transportą nuomotis. Išsinuomojus, jums neteks sukti galvos dėl vairavimo – transportas neretai nuomojamas ir su vairuotojų paslaugomis. Svarbiausia tai, kad jums nereikės sukti galvos dėl gedimų – jūsų automobilis galbūt nėra tvarkingas ir jam būtų reikėję apsilankyti servise, tačiau nuomoti automobiliai techniškai yra tvarkingi, todėl čia jokių keblumų kelyje nepatirsite.

Taip pat reikėtų pastebėti, kad vestuvių planavimo metu jums gali tekti užsisakyti ir daugiau paslaugų, bet kaip minėjome aukščiau – ne viskas gali klostytis taip kaip norite t.y. gali būti, jog negausite sodybos, vedėjų ir t.t. Tokiu atveju siūlytume pasinaudoti vestuvių planuotojų paslaugomis – jie turi daugiau patirties ir visas šias problemas išspręs nesunkiai.