Vestuvių automobiliai – kaip tinkamai pasirinkti?

Vestuvių automobiliai

Vestuvių automobiliai turėtų tapti dar vienu poros pasirinkto gyvenimo būdo simboliu ir papildyti bendrą šventės temą. Juos renkantis svarbu atsižvelgti į tokius didžiosios dienos faktorius, tarkime svečių skaičių, metų laiką ir net paros laiką, nuo kurios priklauso automobilių spūstys pakeliui į bažnyčią.

Per vestuves tinkamai parinktas transportas gali pagelbėti išvengti nemažai keblių situacijų arba nemalonių netikėtumų.

Biudžeto klausimas

Renkantis automobilį vestuvėms susiduriame su biudžeto klausimu. Kartais norai dideli, o galimybės – neguminės. Tačiau ar visuomet prie piniginės storio reikia derintis? Manau, kad ne. Juk net ir su nedideliu biudžetu Jūs galite išsinuomoti prabangų vestuvių automobilį su vairuotoju. Norint pataupyti tereiks planuoti iš anksto, nelaukti paskutinės minutės, o elegantiško automobilio nuomos pradėti žvalgytis bent pusę metų iki šventės.

Kita vertus, galima nemažai sutaupyti atsisakius papildomų smulkmenų – tarkime, automobilio papuošimo. Prabangą alsuojantis automobilis nereikalauja puošnių elementų, pakaks kelių gėlių žiedlapių.

Vestuvių automobiliai – stilių įvairovė

Kitas klausimas, ties, kuriuo jaunieji ilgokai pralūkuriuoja yra vestuvių automobilių stiliai. Kokį pasirinkti?  Daugiausiai klausimų kyla jeigu poros norai išsiskiria. Kuomet jaunikis nori didelio ir galingo automobilio, po kurio kapotu paslėpta ne viena arklio galia, o jaunoji grūmoja kumščiu ir lenkia link elegantiško ir prabangaus automobilio su odiniu salonu ir vairuotoju šalia. Tačiau čia galima apsispręsti pagalvojus apie bendrą šventės temą ir scenarijų. Juk jeigu fotosesija vyks pievoje arba vestuvių sodyba yra atokiau nuo pagrindinių kelių verta pagalvoti

apie galingą “Bentley” automobilį. O jeigu šventėje dalyvaus didelis pulkas svečių visiems bus patogiausia ir linksmiausia važiuoti drauge elegantišku limuzinu.

Bet, kuriuo atveju nesuklysite pasirinkę prabangą ir klasiką. Tai niekuomet neišeina iš mados, dera prie bet kokio vestuvių scenarijaus – ar valiūkiškai kilsite oro balionu, ar trypsite dvare, klasika ir prabanga leis mėgautis įspūdingomis akimirkomis tiek Jums, tiek Jūsų svečiams. Pagaliau, tiek metų prabangiais “Bently” automobiliais bevažinėjanti Didžiosios Britanijos karališkoji šeima ir aukščiausios rango politikai negalėjo suklysti.