Vestuvinės suknelės

vestuvines suknelesKiekvienoje šalyje nuotakos vestuvines sukneles renkasi pagal skirtingus papročius – vienos ima ir vilki motinos suknelę, kitos tiesiog nuomojasi vienam kartui. Pastebima, kad ir Lietuvoje vestuvinių suknelių nuomojimasis yra labiau priimtinas negu pirkimas – taip poros nepasiekia didžiulių vestuvių išlaidų. Išlaidos kiekvienose vestuvėse yra skirtingos, o tai lemia būtent pasirinkta vestuvių tema. Žinoma, daug pinigų tenka atseikėti ir specialiai samdomiems specialistams – vedybų planuotojams, muzikantams ar grupėms, o kurs dar vietos nuoma bei vaišių stalas. Vestuvėms tenka išleisti ne vieną tūkstantį eurų, todėl čia kiekvienoje srityje siūloma skirti didžiulį dėmesį, ir paprasčiausiai – neskubėti užsisakinėti visų paslaugų jų gerai neišanalizavus ir nepaieškojus alternatyvų.

Kalbant apie sukneles – alternatyvų ko gero ir nerasite. Vienos nuotakos renkasi kuklias, kitos – labiau prašmatnias sukneles. Kaip pradžioje teigėme – biudžetas yra tas rodiklis, kuris leidžia suprasti kokios bus vestuvės. Suknelėms tenka skirti daug laiko, nes visgi jas reikia ir derinti. Derinimasis reiškia, kad būtent pamergės, kurios stovės bažnyčioje bei santuokų rūmuose, privalės atrodyti nepriekaištingai – neužgožti nuotakos ir tuo pačiu derinti atspalvius. Žinoma, vyrams nereikia daug laiko skirti proginių rūbų derinimui – kostiumai gali būti įprasti, o svarbiausi aksesuarai yra lengvai priderinami.

Vestuvių suknelių nereikėtų pirkti tada, jeigu savo vestuvėms norite išleisti kuo mažiau pinigų. Tai reiškia, kad kuklių vestuvių atveju, jums reikia ieškoti salonų, kur visą garderobą galėtumėte išsinuomoti, o po šventės – grąžinti. Nuomos paslaugos atsieis kur kas pigiau, nes visgi – pirkti sukneles gali ne kiekviena nuotaka, jos yra brangios. Čia kalbame apie gražias ir kokybiškas sukneles iš žinomų salonų, kurie yra patikimi. Neturime galvoje, kad suknelės, pigiausiu atveju, turėtumėte ieškoti kažkokiose kiniškose el. parduotuvėse. Nuomos kainos palengvins jūsų biudžeto planavimą, nes įprastai nuoma kainuos keletą kartų pigiau negu perkant visą garderobą.

Nuomojimasis nereiškia, kad jūs išleisite daug pinigų, viskas yra priešingai – jūs sumokėsite simbolinį mokestį ir gausite tokią suknelę, kurios ilgai ieškojote. Ja puoštis galėsite neabejotinai, tik čia skirtumas tas, kad po didžiosios šventės ją teks grąžinti. Jeigu taupote pinigus, siūlytume nepirkti vestuvinės suknelės, nes nuomojimasis bus kur kas naudingesnis.