Verta žinoti ne tik pokerio taisykles

Pokerio taisykles

Kiekvienas pradedantis žaidėjas kur kas dažniau susiduria su pralaimėjimais. Be abejo, tai yra pakankamai sudėtingos situacijos, kadangi nemenka dalis pradedančiųjų nusivilia savo jėgomis ir pačiu žaidimu, todėl galų gale viską meta. Tačiau, jei nusprendėte išbandyti šį žaidimą, turite suprasti, kad tai žinių ir patirties reikalaujantis pasirinkimas. Per vieną ar kelias dienas tikrai neišmoksite žaisti taip, kad įveiktumėte ilgametę patirtį turinčius pokerio žaidėjus – tam reikės daug laiko ir pastangų. Žinoti pokerio taisykles yra viena, o mokėti tinkamai įvertinti savo galimybes, kontroliuoti emocijas ir perprasti kitus žaidėjus – yra visai kas kita. Todėl prieš pradedant tikrąjį pokerio žaidimą, reikėtų žinoti pagrindines klaidas.

Žaidžiama pernelyg daug „rankų“

Galbūt ir jūs pastebėjote, kad savo pokerio karjeros pradžioje žaidėte pernelyg daug „rankų“. Tai yra dažna pradedančiųjų klaida. Nereikėtų manyti, kad galite laimėti kiekvieną pokerio partiją. Turite išmokti atsirinkti tas partijas, kurios turi didžiausią potencialą jūsų turimų kortų atžvilgiu. Todėl mokykitės apskaičiuoti savo galimybes laimėti ir tik tuomet labai gerai atsirinkite partijas, kurias verta žaisti iki galo.

Einama iki pabaigos su pora

Tai dar viena dažna klaida. Jei turite tik vieną porą ir einate iki partijos pabaigos, tikėtina, kad jūs pralaimėsite. Statistiškai, tai jūsų atžvilgiu yra labai nepalanki situacija, todėl tokios klaidos daryti nereikėtų.

Į statymą atsakoma tik turint geras kortas

Deja, bet tai taip pat nėra tinkamas sprendimas. Jei kaskart į varžovų statymus atsakysite tik tuomet, kai savo rankose laikysite stiprias kortas, ilgainiui jūsų oponentai supras, ko iš jūsų galima tikėtis, todėl jiems bus kur kas paprasčiau jus pranokti ir laimėti didžiąją dalį partijų. Todėl statyti reikėtų ne tik tuomet, kai turite stiprias kortas, bet taipogi išmokti ir blefuoti pačiu tinkamiausiu momentu.

Nekontroliuojamas biudžetas

Jei nemokėsite valdyti savo pinigų, anksčiau ar vėliau viską prarasite, todėl pirmiausia turėtumėte mokytis valdyti pokerio žaidimui skiriamą biudžetą. Mokykitės iš šios srities profesionalų – tokiu atveju galėsite pasiekti pačių geriausių pokerio rezultatų.