Važinėjimosi sezonas su vaiku

dviratukasGalvojate savo vaikui nupirkti dviratuką? Dabar paspirtukai vaikams bei balansiniai dviratukai kaip niekada pigūs – važinėjimosi sezonas jau prasidėjo ir galime matyti kaip ne tik paprasti dviratininkai išjudėjo į kelią, bet ir tėvai smagiai leidžia laiką su savo atžalomis. Važinėtis su vaiku reikėtų atsargiai, tuo labiau, kad jeigu jis turi savo atskirą dviratę priemonę. Jo saugumas yra svarbiausias, todėl jeigu jam nupirkote dviratuką, būtinai pritaisykite ir specialius aksesuarus, kurie yra būtini. Tai reiškia, kad ir vaikiški dviračiai turi būti pažymėti atšvaitais bei žibintais jeigu jie važinėja viešose vietose. Jeigu jį mokinate važinėti savo privačiame kieme – galbūt tokio saugumo sureikšminti ir nereikėtų.

Kitą vertus, jeigu jūs ketinate dažniau išeiti į lauką su savo vaiku ir žadate važinėti minėtomis priemonėmis, turėtumėte iš anksto apsisaugoti. Kadangi didžiausią saugumo prioritetą reikia skirti vaikams, būtinai jam nupirkite kojų bei rankų apsaugas. Ko gero suprantate, kad ir be šalmo neapsieisite. Šių apsaugos priemonių reikia ne tam, kad išvengtumėte kelių eismo taisyklių pažeidimo, bet tam, kad jūsų vaikas nelaimės atveju nukentėtų kuo mažiau. Visos šios apsaugos saugos jūsų atžalą nuo sužeidimų, kurių aišku pasitaikys dažnai. Juk patys pamenate kiek kartų virtote kol išmokote važinėti dviračiu? Būtent todėl siūlytume apsaugoti vaiką, nes dabar galimybės tai padaryti yra labai didelės.

Kalbant apie saugumo priemonių pasirinkimą, tai nepamirškite ir savęs. Kaip minėjome, jeigu ketinate važinėtis su vaiku, tai jums taip pat reikės pasirūpinti atšvaitais bei žibintais. Jie yra būtini, nes turbūt susikrimstumėte gavę baudą už jų neturėjimą. Važinėjimusi kartu su mažamečiu vaiku siūlytume įsigyti tandemo jungtį, kurią naudoti galėtumėte tol, kol jūsų vaikas kiek paūgės. Juk suvokiate, kad kelyje jis staigiai gali iššokti prieš automobilį ar kitą dviratininką – būtent šios jungtys padės išvengti tokių nelaimių. Taip pat siūlytume pagalvoti ir apie specialias priekabas, jeigu tiesiog norite pasimėgauti grynu oru. Jose vaikas bus saugus ir čia kalbame tiek apie judrumą, tiek apie peršalimą, nes šios priekabėlės turi visas saugumo garantijas.