Vartojimo paskola – kada ja naudotis verta

Galbūt pastebėjote, kad šiomis dienomis yra tiek daug kalbama apie greituosius kreditus, jog neretai visiškai pamirštama, kas yra vartojimo paskola. Praktika rodo, kad ne kiekvienas šiomis paslaugomis besinaudojantis vartotojas žino apie šios paskolų rūšies aspektus. Tačiau akivaizdu, kad tikrai reikėtų. Jei kreditų bendrovės pastaruoju metu jums ganėtinai dažnai gelbėja sprendžiant finansines problemas – turėtumėte atidžiai išnagrinėti kiekvieno paskolų tipo subtilybes.

Vartojimo paskolaKlausite, kam viso to reikia, jei jūs labai sėkmingai naudojatės greitaisiais kreditais? Visų pirma, nesupraskite klaidingai. Įprastai vartojimo paskolas teikiančios kreditų bendrovės taip pat teikia ir greitąsias paskolas. Tiesiog tai yra kita rūšis, kuri yra skirta patenkinti kitokio lygio poreikius. Pavyzdžiui, jei šiuo metu mąstote apie brangų pirkinį, kuriam reikėtų pakloti nemenką pinigų sumą, ir tokio pirkinio jums reikia greitai – vargu ar greitųjų kreditų atveju galėsite jį įsigyti, nes gautos paskolos jums tiesiog neužteks.

Tuo tarpu, jei naudojamasi vartojimo paskola, situacija tampa kur kas geresnė – šių paskolų atveju yra suteikiamos kur kas didesnės pinigų sumos. Trumpiau tariant, vartojimo paskola yra skirta žmonėms, norintiems didesnės paskolos, kurią galėtų grąžinti per kur kas ilgesnį laikotarpį. Turbūt žinote, kad greitojo kredito atveju jį grąžinti įprastai reikia ganėtinai greitai (viskas priklauso nuo paskolos dydžio), tačiau, jei renkatės vartojimo paskolą, dėl grąžinimo termino galite nesijaudinti.

Anksčiau buvo įprasta, kad vartojimo paskolas teikė komerciniai bankai. Dabar šios paskolos taip pat išliko jų siūlomame paslaugų sąraše, tačiau lygiai taip pat jas jau ilgą laiką siūlo ir oficialiai veikiantys kreditoriai, kurių finansinių paslaugų spektras yra neįtikėtinai didelis. Juolab, kad pastarieji vartojimo paskolas suteikia kur kas greičiau nei jūs galite įsivaizduoti.

Tokiomis paslaugomis galima pasinaudoti ne tik atkeliavus į kreditorių filialą. Visą procedūrą galima atlikti ir internetu, o kartais netgi trumposiomis SMS žinutėmis. Tokios sąlygos yra neįkainojamos daugeliui vartotojų, kurie neturi daug laiko. Pakanka turėti interneto ryši, mobilųjį telefoną ir elektroninės bankininkystės sutartį su pasirinktu komerciniu banku – tuomet paskola bus suteikta vos per keliolika minučių.