Kiekvienais metais, kai atsiranda vis daugiau naujų ir pranašių technologinių naujovių, nemaža dalis žmonių prognozuoja, kad gerokai sumažės televizorių pardavimai ir apskritai – televizijos kanalų žiūrimumas, tačiau tokios prognozės niekuomet nepasiteisina. Iki šiol yra labai daug vartotojų, kurie kasdien renkasi televizoriaus žiūrėjimą, vietoje daugeliui įprastu tapusio kompiuterio. Ir nors prie šios tendencijos labai prisideda vartotojų įpročiai, vis dėlto nereikia pamiršti ir to, ką šiandien siūlo TV programa ir šiuolaikiniai televizorių modeliai.

TV programaJei dabartinė TV programa būtų lyginama su buvusia prieš penkiolika ar dvidešimt metų, būtų matomas akivaizdus skirtumas – ne tik žvelgiant į programų įvairovę, tačiau vertinant ir didelę kokybę. Todėl galite būti tikri, kad šiandieninė televizijos programa savo vartotojams siūlo kur kas daugiau nei kada nors iki šiol.

Nepaisant to, ką mėgstate žiūrėti (t.y. filmus, serialus, žinias ar įvairias laidas) – peržvelgę TV programą, visuomet galite rasti tai, kas atitinka jūsų lūkesčius. Programą galima peržiūrėti tiek laikraščiuose, žurnaluose, tiek ir internete, naudojantis savo kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu.

Be abejo, nereikėtų susitelkti tik į tai, kokios yra vieno ar kito televizijos kanalo programos. Reikėtų atsižvelgti ir į savo televizoriaus galimybes. Jei naudojatės pakankamai senu televizoriumi, puikiai suprantama, kad negalėsite mėgautis pačia aukščiausia kokybe. Dėl šios priežasties nepatirsite tikrojo malonumo, kai žiūrėsite aukšta raiška pasižyminčius filmus. Tuo tarpu, jei jūsų televizorius atitinka šiuolaikinius standartus ir yra labai funkcionalus – televizijos žiūrėjimas turėtų neprailgti ir būti puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Kita vertus, jei vis dėlto nesate tie, kurie nemažai laiko praleidžia priešais savo televizoriaus ekraną, tuomet galite pasinaudoti ir savo kompiuteriu ar bet kuriuo kitu kompiuteriniu prietaisu, kuris veikia kartu su internetu. Trumpiau tariant, televiziją galite turėti kartu su savimi – nepaisant to, kurioje vietoje bebūtumėte. Pagrindiniai ir populiariausi televizijos kanalai siūlo savo transliuojamą programą žiūrėti internetu, todėl nebėra būtina turėti televizorių ar būti savo namuose, kai rodo vieną ar kitą jūsų mėgstamą filmą ar laidą.