Tarpera akcentuoja: įsteigti įmonę dabar yra itin paprasta

tarperaBuhalterinės apskaitos bei įmonių steigimo paslaugos šiuo metu siūlomos gana geromis sąlygomis, tad pradedantys verslininkai tikrai turėtų pasidomėti tokių bendrovių siūlomomis galimybėmis. Viena tokių bendrovių – Tarpera akcentuoja, kad naujam verslui pradėti visuomet reikia nemažo biudžeto, o minėtų įmonių darbas ir yra būtent to pradinio biudžeto optimizavimas ir veiklos įteisinimo supaprastinamas. Klaidinga dabar būtų manyti, kad įmonių steigimui reikia atseikėti milžiniškas sumas – dideles sumas moka tie, kurie viską registruoja nesinaudojant alternatyvomis. Tai reiškia, kad jeigu pasirenkama uždaroji akcinė bendrovė ir ji registruojama pagal įprastą tvarką, tai pinigų išleisti teks gana nemažai, nes vis dėlto – vien įstatinis kapitalas gali pakišti koją pradedantiems verslininkams, o ką jau kalbėti apie buveinės nurodymą ir t.t.

Minėta bendrovė, kuri siūlo įmonių steigimo paslaugas, akcentuoja, kad jokiu būdu naujokams nereikia niekur skubėti, nes dėl to skubėjimo ir atsiranda milžiniškos išlaidos. Pirmiausia siūloma pasidomėti kaip kitaip būtų galima įregistruoti bendroves ar kažkokius kitus juridinius asmenis. Jeigu rinksitės UAB, tai tokią įmonę registruoti reikėtų ne patiems, o būtent perleisti šį darbą įmonių steigimo paslaugas siūlančioms bendrovėms. Tarpera pabrėžia, kad renkantis jų paslaugas, pradedantieji verslininkai gali sutaupyti netgi kelis kartus daugiau pinigų, nes įmonių steigimo kaina yra žymiai mažesnė. Naudojantis tokiomis paslaugomis, apeinamas ir įstatinio kapitalo suformavimo reikalavimas – tos bendrovės jį pačios suformuoja, todėl įmonės savininkui nereikia leisti didžiulių pinigų.

Kas liečia kitas minėtas paslaugas teikiančias bendrovės, tai reikėtų akcentuoti, kad Lietuvoje įstatymai keičiasi nuolatos, ypač dažnai atnaujinamas buhalterinės apskaitos įstatymas. Jame aiškiai pabrėžiama, kad buhalterinę apskaitą gali atlikti tik profesionalus, reikiamą kvalifikaciją turintis žmogus ar įmonė, todėl įmonės savininkui pačiam tos apskaitos vesti negalima, tuo labiau, kad gautųsi ir interesų konfliktas. Tam geriausia būtų samdyti buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančias įmonės. Spėkite ką – tos pačios bendrovės, kurios siūlo įmonių steigimo paslaugas, neretai siūlo ir apskaitos vedimo paslaugas savo klientams. Toliu būdu būtų sutaupyta nemažai pinigų steigiant naują įmonę. Tokių bendrovių paslaugos tikrai padės jums išvengti laiko gaišimo bei pinigų švaistymo.

Daugiau informacijos čia.