Skoningas ir originalus interjeras

Roletai

Kai imama kalbėti apie skoningą ir originalų namų interjerą, labai didelė dalis žmonių nuleidžia rankas manydami, kad ši sritis jiems yra pernelyg tamsus miškas, į kurį be profesionalų pagalbos žengti būtų neprotinga. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime būti savo namų interjero dizaineriais ir visas reikiamas užduotis atlikti kur kas mažesniais kaštais ir būtent taip, kaip to labiausiai norime. Tiesą sakant, tik jūs galite žinoti, kokios detalės ir kokie interjero sprendimai jums atrodo tinkamiausi, todėl jei kreiptumėtės į interjero dizainerius, nemenką dalį atsakingų sprendimų turėtumėte patikėti į jų rankas – o tai tikrai ne visuomet yra sėkmingas pasirinkimas. Taigi, pateiksime jums keletą jūsų namų interjerui naudingų patarimų.

Mažesnius kambarius nudažykite švelnesnėmis ir šviesesnėmis spalvomis

Tokio sprendimo dėka atrodo, kad kambariai yra didesni. Be to, jei viename ar kitame mažame kambaryje laikote nemažai baldų ir kitų daiktų, kurių negalite pašalinti, galite pasitelkti ir veidrodžius. Vos kelių veidrodžių pakabinimas ant pasirinktos sienos gali gerokai padidinti jūsų kambario plotą. Trumpiau tariant, bus sukurta iliuzija, padėsianti kambaryje jaustis jaukiau ir komfortiškiau.

Derinkite įvarius audinius ir tekstūras, seną ir naują, brangų ir pigų

Nemaža dalis žmonių mano, kad savo namuose reikėtų rinktis tik vieno tipo baldus ir interjero detales, tačiau visiškai pamirštama, kad labai originalius rezultatus gali sukurti skirtingų detalių derinimas. Išbandykite labai įvairius audinius ir tekstūras. Taip pat pabandykite suderinti senesnio ir naujesnio modelio baldus ar kitas detales. Tuo tarpu, jei tarpusavyje derinsite labai brangius ir pakankamai pigius elementus – pasieksite ne ką prastesnį rezultatą, nei tuo atveju, kai rinktumėtės tik prabanga spindinčias detales.

Nesibaiminkite eksperimentuoti

Kuriant interjerą, yra labai daug sričių, kuriose galima eksperimentuoti. Tai reiškia, kad galite kuo puikiausiai išreikšti save ir sukurti tai, kas atitiktų jūsų skonį. Pavyzdžiui, bandant įprasminti ir pagyvinti savo namų langus, pasitarnauja ne tik užuolaidos ar standartinės žaliuzės, tačiau ir labai originalių bei šiuolaikiškų dizainų roletai, kurie akimirksniu jūsų kambarį paverčia išskirtiniu.