Siuntų gabenimas

siuntu gabenimasNorite, kad jūsų siuntiniai svetimas šalis pasiektų greitai ir saugiai? Tam yra keli variantai, tačiau kiekvienas turi savų trūkumų. Įprasta, kad kiekvienas žmogus nori sutaupyti kuo daugiau pinigų siusdamas siuntinius į kitas šalis, tačiau reikėtų žinoti, kad neretai pasinaudojus netinkamomis alternatyvomis, galima ir skaudžiai nukentėti. Pavyzdžiui, jeigu vykdote kažkokią veiklą ir naudojate nepatikimą kurjerių tarnybą, tai faktas, kad jums gali tekti dažnai gražinti pirkėjams pinigus, nes įprasta, kad tokių kurjerių dėka, siuntiniai ne visada pasiekia gavėjus. Čia norėtume pabrėžti, kad tai galioja ir paprastiems žmonėms, todėl galime apžvelgti kokiomis alternatyvomis galėtumėte pasinaudoti ir žinoma – kurių reikėtų vengti.

  • Įprastu paštu siunčiant siuntinį, jūs jį galite „praganyti“. Ko gero jau esate girdėję per televiziją ar skaitę internete, kad pašto darbuotojai neretai pradangina žmonių siuntinius? Yra tikimybė, kad tarp tų žmonių kažkada būsite ir jūs. Jeigu jūsų siuntinys yra vertingas, tai jokiu būdu nerekomenduotume jo siųsti įprastu paštu – ieškokite patikimų kurjerių tarnybų arba naudokitės populiariausių tarptautinių siuntų gabentojų paslaugomis.
  • Vienas iš pagrindinių niuansų yra tas, kad jeigu naudojatės naujai atsiradusių kurjerių paslaugomis, tai nemaža tikimybė, kad apie juos nieko nežinosite, o tai reiškia, kad nežinosite ir kokia yra jų paslaugų kokybė. Vėl gi – jeigu nėra jokių atsiliepimų apie pasirinktą siuntų gabentoją tai siūlytume rinktis kiek labiau žinomą.
  • Bene vienas geriausių pasirinkimų ir naudotis privačių pervežėjų paslaugomis, kurie užsiima ne tik siuntų gabenimu, bet ir keleivių vežimu. Tokių įmonių Lietuvoje yra daug ir čia reikėtų pabrėžti, kad jie kursuoja ne tik vienu maršrutu, tad jūsų siuntinį gali kažkam perduoti ir pakeliui. Pavyzdžiui, jeigu jūs pasirenkate pervėžėją, kuris keleivius ir siuntinius gabena maršrutu Anglija – Lietuva, tai iš tos šalies siuntinį galite perduoti ir kitose šalyse gyvenantiems asmenims ir pabrėžiame – jums reikia domėtis koks bendras maršrutas yra vykdomas pas tam tikrą pervėžėją. Šių pervežėjų paslaugos yra vienos patikimiausių – siuntiniai gavėjus pasiekia laiku, o apie jų dingimą net nėra buvę jokių gandų, tad tai galėtume laikyti bene saugiausiu ir pigiausiu būdu siuntinius pristatyti į užsienio valstybę.

Jeigu norite pasinaudotis paskutiniąja galimybe, tai turite ieškoti to pervežėjo, kurio maršrutas yra jums parankus, todėl čia svarbiausia bus sutelkti dėmesį į reikiamo vežėjo paiešką, nes ne visi keliauja tuo pačiu maršrutu.