Siuntų gabenimas į Angliją

siuntu gabenimas i anglijaŠiuo metu jums aktualus siuntų gabenimas į Angliją? Svarstote kurią pervežimo bendrovę pasirinkti? Kiekviena jų turi savų ypatumų – kai kurios gali pasiūlyti priimtinas paslaugas, kitos – kiek prastesnes. Turėtumėte apžvelgti visas galimybes, o taip siuntų gabenimo tikslą, nes nuo to priklauso, kuris gabentojas jums bus geriausias. Jokiu būdu neskubėkite siųsti kažkokio siuntinio pašte – pirmiausia apsidairykite pas visus šių paslaugų teikėjus, o apie juos ir yra šis straipsnis.

Kurjerių tarnybos mažiausius įkainius gali pasiūlyti tais atvejais, jeigu siuntiniai yra gabenimai Lietuvos ribose t.y. iš vieno miesto į kitą. Tai reiškia, kad gabenti siuntas į užsienį tikrai nebus pigu, jeigu naudositės šių kurjerių paslaugomis, nes kainos čia kaip ir visur – nustatomos gana nemažos. Vienintelis privalumas galbūt yra tas, kad šios kurjerių tarnybos siuntas į kitas šalis pristato labai greitai. Taip pat turėtumėte žinoti, kad šios tarnybos neretai draudžia vežti tam tikro pobūdžio prekes, kurias aišku galėtumėte siųsti be jokio vargo su kitais pervežėjais.

Kaip jau žinote, pašto tarnybos turi gana nemažai nusiskundimų – siuntiniai dingsta arba gavėjus pasiekia po labai ilgo laiko tarpo. Taip pat yra ne vienas pranešimas, kad Lietuvos pašte dirba ir gana nesąžiningi darbuotojai, kurie tyčia pažeidžia siuntų pakuotes ar mistiškai „neberanda“ jūsų siuntinio. Be šių niuansų, turtėtumėte žinoti, kad čia ir siuntų pristatymas į kitas šalis yra gana brangokas. Čia kainos yra bene aukščiausios, todėl jeigu norite sutaupyti, turėtumėte ieškoti alternatyvų, tuo labiau, jeigu siuntinius į Angliją siunčiate itin dažnai.

Bene geriausiu laikomas pasirinkimas – privačios pervežimo bendrovės. Jos krovinius gabena reguliariai, o transportas įprastas – mikroautobusai. Jie yra pritaikyti tokiai veiklai ir pabrėžiame – su šiai pervežėjais, jūsų siuntinys į Angliją keliaus saugiai ir greitai. Šios bendrovės gali priimti jūsų siuntinius iš bet kurios vietos t.y. ne visada būtina atvežti siuntą į vietą – mikroautobusas gali privažiuoti prie jūsų namų, o tai reiškia, kad šie pervežėjai yra labiau prisitaikę prie vartotojų, nes ir paslaugos kainos čia yra bene mažiausios. Būtent šias pervežimo bendroves rekomenduojame rinktis jeigu norite sutaupyti.