Siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą

siuntiniaiNemaža dalis emigrantų reguliariai siunčia kažką į gimtinę – artimieji visados laukia pagalbos, tačiau pastebima, kad siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą keliauja ne tik tarp giminaičių, o taip pat ir daugelis mūsų šalies gyventojų naudojasi būtent šios šalies elektroninių parduotuvių privalumais. Čia iškyla nemenka problema – kai kurios parduotuvės Anglijoje yra tiesiog fizinės, tačiau internetu suteikia galimybę apsipirkti ir siuntinius gauti toje šalyje, bet mūsų tautiečiai šią problemą apeina gana nesunkiai, nes yra nemažai alternatyvų, kurių dėka, net ir iš tokių parduotuvių galima apsipirkti kur kas pigiau.

Pirmasis variantas yra paprastesnis ir labiau susijęs su giminaičiais užsienyje – šioje šalyje gyvenantys artimieji gali priimti siuntą savo vardu, o po to jau išsiųsti ją paštu į Lietuvą. Kas liečia tokį variantą, tai aišku – tuo pasinaudoti gali tik retas, tad ką daryti kitiems žmonėms, kurie nori įsigyti būtent iš šios šalies el. parduotuvių?

Dabar Lietuvoje yra nemažai bendrovių, kurios bent kartą per savaitę reguliariai vykstą į šią šalį. Kas įdomiausia, tai tas važiavimas vyksta mikroautobusais – tokios įmonės ne tik perveža keleivius, bet ir gabena siuntinius. Trumpai tariant, tokios bendrovės turi tam tikras patalpas Anglijoje, į kurias gali būti pristatomas jūsų siuntinys, o atėjus reiso metui, jis yra parvežamas į Lietuvą. Niuansų taip pat yra, tačiau reikėtų nepamiršti ir privalumų – jeigu norite įsigyti nemažus įvairių prekių kiekius, tai šių pervežėjų paslaugos bus priimtiniausios. Jūsų siuntinys Lietuvą pasieks labai greitai, o kas liečia kainą, tai šie pervežėjai ją gali pasiūlyti vos ne mažiausią. Žinoma, tai reiškia, kad galite gabenti net ir smulkius siuntinius – artimiesiems galite greitai perduoti įvairias dovanas ir t.t.

Kalbant apie minėtus pervežėjus, tai pabrėžiama, kad siuntiniai gali būti gabenami ne tik iš Anglijos, bet ir į ją. Jeigu galvojate kažką nusiųsti savo artimiesiems į šią šalį, tai rekomenduotume tai daryti būtent pasinaudojus šių bendrovių paslaugomis. Jos siuntinį pristatys reikiamoje vietoje, o svarbiausia – kaina nebus labai didelė ir gąsdinanti.