SEO paslaugos – kaip jas užsisakyti?

seoJeigu jus domina SEO paslaugos, tai neturėtumėte iškart kreiptis į pirmą pasitaikiusį specialistą, nes ne visi jie atlieka kokybiškus darbus. Pirmiausia, jeigu domitės reklamos galimybėmis internete, tai turėtumėte žinoti, kad optimizaciją paieškos sistemoms atlikti nėra lengva – reikia domėtis visais standartais, tuo labiau, kad pozicijų palaikymas neretai reikalauja ir reguliaraus biudžeto. Rinkdamiesi specialistą, kuris atliktų optimizaciją, būtinai pasiteiraukite kaip vyksta visas paslaugų užsakymas ir ką gaunate už sutartą sumą. Žinoma, dirbti reikėtų tik su tais, kurie viską atlieka legaliai t.y. turėtumėte vengti šešėlyje dirbančių specialistų, kurie net mokesčių nesumoka nuo gautų pajamų.

Užsisakant paslaugas, reikalaukite sąskaitos faktūros ar kito apskaitos dokumento, o jeigu jo negaunate, tada turėtumėte reikalauti pinigų grąžinimo. Paslaugų užsakymo metu jūs sužinosite galutinę kainą, bet jums reikia pasidomėti ar į tą kainą yra įskaičiuojamas pozicijų palaikymas. Tai reiškia, kad vieni siūlo svetainės iškėlimo paieškos sistemose paslaugas, bet tų pozicijų palaikymu turėsite rūpintis ir patys. Kiti siūlo ir pozicijų palaikymo paslaugas, bet kas mėnesį turėsite mokėti papildomą sumą. Žinoma, užsisakant visą paslaugų paketą, galima derinti ir atsiskaitymo laikotarpius t.y. galite susitarti, kad palaikymui mokėsite ir kas du mėnesius.

Kas liečia SEO paslaugas teikiančius specialistus, tai jums būtina žinoti, kad juos reikia rinktis tik pagal geriausius atsiliepimus. Jokiu būdu neužsisakykite paslaugų iš tų specialistų, kurie internete turi neigiamų atsiliepimų. Neigiami atsiliepimai rodo, kad specialistas dirba neleistinais metodais, kurie kelia pavojų jūsų interneto svetainei. Pavyzdžiui, tie neleistini metodai garantuoja, kad vėliau ar anksčiau jūsų interneto svetainė bus išmesta iš paieškos sistemų rezultatų, tad tiesiog būsite be reikalo išmetę pinigu į balą.

Daug dėmesio turėtumėte skirti ir susitarimams, nes vieni garantuoja, kad svetainę iškels į pirmą vietą, o kiti tiesiog pabrėžia, kad jie gali iškelti tarp pirmų 10 rezultatų. Kuo aukščiau norėsite pakilti, tuo didesnę sumą jums reikės mokėti, nes vis dėlto – specialistams reikės nemažai išteklių, o taip pat teks įdėti nemažai darbo.