Seksualiniams malonumams skirti patarimai

Nors bene kiekvienas žmogus lytinius santykius įsivaizduoja kaip kupinus didžiulės aistros ir pačių įvairiausių seksualinių potyrių, vis dėlto reikia pažvelgti realybei į akis – tikrai ne kiekviena pora gali mėgautis aistringu ir pilnaverčiu seksu. Ne kiekvieno žmogaus organizmas veikia vienodai. Taip pat, ne visuomet abu partneriai yra tokios pačios psichologinės būsenos. Ir tai tik keli veiksniai iš daugelio, kurie gali lemti nepilnavertį lytinį aktą.

Todėl visuomet pravartu žinoti keletą naudingų detalių, kurios gali sukurti puikiam lytiniam aktui reikiamą atmosferą ir nuotaiką.

  • Prieš kiekvieną lytinį aktą pora turėtų būti tinkamai nusiteikusi. Jei moteris arba vyras jausis nepatogiai, nesmagiai ir jaus tam tikrą nerimą ar kankins įvairūs rūpesčiai, tuomet seksualinių malonumų jokiu būdu nereikėtų skubinti. Tegul viskas vyksta savaime – galbūt tai nėra tinkamas vakaras savo seksualiniams poreikiams tenkinti.
  • FeromonaiVisuomet rekomenduojama sukurti labai jaukią ir romantišką atmosferą, kurioje partneriai jaustųsi komfortiškai, patogiai ir saugiai. Tai turi labai didelės įtakos psichologiniam nusiteikimui.
  • Pasirūpinkite, kad patalpoje, kurioje esate, būtų tinkama temperatūra. Šaltis niekuomet nepadeda sustiprinti seksualinių potyrių ir padidinti jaučiamą aistrą.
  • Kiekvienas lytinis aktas turėtų turėti įžangą. Ji reikalinga tam, kad abi būsimo lytinio akto pusės tinkamai pasiruoštų. Įžanginės glamonės gali padidinti seksualinį potraukį ir leistų nusiteikti tolimesniems seksualiniams potyriams.
  • Tačiau tai, kas buvo paminėta, taip pat ne visuomet veikia, todėl į pagalbą gali atkeliauti feromonai. Jų dėka galima lengviau pasinerti į lytinio akto teikiamus malonumus. Pastaruoju metu feromonai yra tapę labai populiaria preke, kurią pasirenka nemaža dalis porų.
  • Žinoma, jei norite aštresnių pojūčių ir siekiate paįvairinti savo lytinį gyvenimą, tuomet taip pat galite išbandyti ir skirtingų rūšių prezervatyvus, lubrikantus, varpos žiedus, vibratorius ir kitas didesniems seksualiniams malonumams patirti skirtas priemones.
  • Kita vertus niekuomet nereikėtų pamiršti vieno iš svarbiausių elementų – tai didelio pasitikėjimo vienas kitu. Partneriai visuomet turėtų jausti abipusį pilnavertį ryšį, kuris padėtų sukurti norimą šiltą atmosferą.

Be abejo, tai tik keli patarimai iš daugelio. Kadangi nėra vienodų žmonių, visuomet pasistenkite atsižvelgti į savo poreikius, o tuomet pasirinkite tinkamiausius sprendimus.