Sandėliavimo lentynos turi atitikti saugumo ir higienos reikalavimus

lentynosSandėliavimo patalpų įrengimas daugeliui verslininkų sukelia galvos skausmą, nes tenka atitikti įvairias sąlygas. Priklausomai nuo to kokie daiktai bus sandėliuojami, būtina atitikti tiek saugumo, tiek ir higienos sąlygas. Tam reikalingos ir tvirtos bei saugumo standartus atitinkančios lentynos. Jeigu kalba eina apie maisto produktų laikymą, tai patalpose turi būti ir speciali įranga, būtina laikytis higienos normų. Jeigu jūs ruošiate sandėlį ir galvojate kokį inventorių bei įrangą rinktis, tai pirmiausia turėtumėte pradėti nuo lentynų įsigijimo.

Sandėliavimo lentynos turi būti pasirenkamos tiek pagal tvirtumą, tiek ir pagal naudojimo reikalavimus. Aiškiau kalbant, visos turimos lentynos turi būti tvirtos, jog vėliau jos galėtų atlaikyti daiktų sukeliamą krūvį. Jeigu sandėliuosite maisto produktus, tai tokiu atveju lentynas reikėtų rinktis pagal patogų naudojimą. Jums reikia rinktis aliuminio stelažus, nes jeigu teks atitikti higienos reikalavimus, tai jums juos teks reguliariai valyti. Aliuminio lentynų paviršius yra labai lygs ir slidus, todėl valymo procedūros bus atliekamos labai lengvai. Renkantis lentynas sandėliavimui jokiu būdu nerekomenduojama dairytis į medinius gaminius.

Medinės lentynos įprastai nėra tokios patikimos naudojimui. Mediena yra daug trapesnė, todėl dėl didelio krūvio lentynos ims greitai lūžti, o tada teks pirkti naują inventorių. Drėgmė irgi yra medinių gaminių priešė – jeigu mediena sušlaps ar sudrėks, tai neilgai trukus įsimes pelėsis, lentynos pradės greitai pūti. Dėl to sandėliuoti daiktus nebebus saugu, nes bet kuriuo metu viskas gali sulūžti. Tai sukeltų pavojų darbuotojų saugumui ar jums patiems.

Aliuminio stelažus sandėliavimui rinktis reikėtų iš internetinių parduotuvių. Jose pasirinkimas yra gana didžiulis. Kiekvienas gali rinktis inventorių pagal norimus išmatavimus. Didžiausias privalumas, perkant šias lentynas internetu yra tas, kad kainos internete visada būna mažesnės nei tradiciniuose prekybos centruose. Tai padėtų sumažini išlaidas, kurios patiriamos veiklos pradžioje, kuomet perkamas visas reikalingas inventorius ir įrenginėjamos sandėliavimo patalpos.

Kiekvienas verslininkas, ketinantis pirkti lentynas, turėtų jų ieškoti tose el. parduotuvėse kur siūlomos įvairios pakavimo medžiagų priemonės. Ten rasite ir sandėliavimo lentynas pagal jums reikalingus išmatavimus bei ypatumus.