Randų šalinimas

randu salinimasPo operacijų, įvairių nelaimių ar kitų priežasčių susiformavę randai gali būti pašalinami specialiomis lazerinėmis technologijomis, kurios naudojamos privačiose klinikose. Jeigu ir jūs turite randą, kuriuo norėtumėte atsikratyti, tai pirmiausia turėtumėte kreiptis į privačioje klinikoje dirbantį gydytoją – dermatologą. Tik jie atlieka šias medicinines procedūras. Randų šalinimas atliekamas tik tais lazeriniais aparatais, kurie yra patvirtinti tarptautinių sveikatos organizacijų. Privačios klinikos šias procedūras lazeriais siūlo ne tik turintiems randus, bet ir norintiems panaikinti strijas, apgamus ar net susiformavusias karpas. Lazeriu randus pašalinti galima tik tuo atveju, jeigu jie nėra itin gilūs bei ryškūs. Lazerinės technologijos negali būt naudojamos privačių asmenų, kurie neturi licencijos verstis šiomis medicininėmis veiklomis.

Gydytojai – dermatologai, prieš atlikdami randų šalinimą, visada įspėja pacientą, jog šis savo odą saugotų nuo saulės spindulių. Tai reiškia, kad prieš procedūrą nerekomenduojama degintis, o taip pat itin svarbu vengti soliariumo. Procedūros metu oda yra dezinfekuojama, jog esančios bakterijos ar mikrobai nesukeltų jokių nereikalingų reakcijų. Naudojant nekokybišką ir nežinomą įrangą, neretai pacientai patiria ir žalingus poveikius. Tai bėrimai, odos nudegimai, perštėjimas, niežulys ir t.t. Šios problemos atsiranda tuomet kai naudojamasi neaiškių specialistų paslaugomis.

Daug žmonių bando sutaupyti rinkdamiesi tuos specialistus, kurie neturi teisės verstis tokiomis veiklomis. Įprastai tokie specialistai siūlo gerokai mažesnes kainas, tačiau jų naudojama aparatūra toli gražu neprilygsta tai, kuri naudojama klinikose. Norint įsigyti patikimą ir sertifikuotą įrangą, gydytojas turi pateikti licencijas. Visos legaliai veikiančios klinikos visą įrangą perka tik iš pripažintų gamintojų.

Randų šalinimo metu kartais rezultatai nebūna tokie, kokių tikėjosi pacientas. Taip nutinka dėl netinkamos odos priežiūros, rando gylio, ryškumo ir t.t. Neretai dideli randai verčia lazerine procedūra pasinaudoti keletą kartų, nes po pirmo karto dažniausiai yra tik sumažinamas rando ryškumas – jis visiškai nepasinaikina. Po procedūros gali susiformuoti nežymūs šašai arba tiesiog gali atsirasti odos paraudimas. Procedūros metu paciento akys yra saugojamos specialiais akiniais, jog lazerio skleidžiami spinduliai nepakenktų paciento regėjimui. Daugiau informacijos jums gali suteikti gydytojai – dermatologai, kurie ir atlieka šias procedūras.