PokerTracker Zoom Hud

PokerTracker Zoom HudPagalbinės pokerio programos padeda lengviau atlikti savo žaidimo analizę, todėl kiekvienam pradedančiam siūloma labiau susikoncentruoti ties savo žaidimo stiliaus tobulinimu. Tos programos leidžia gerokai greičiau atlikti visus reikalingus analitinius žingsnius, o populiariausia programa yra „PokerTracker Zoom Hud“. Ja naudotis siūlytume ir jums. Tuo labiau, kad ši programinė įranga nėra laikoma nelegalia – didžioji dalis pokerio kambarių leidžia ja naudoti į valias. Norintiems analizuoti savo žaidimą, ši programa padės atlikti visus reikalingus žingsnius. Svarbu pastebėti, kad tokios programos nėra skirtos vien tik žaidimo analizei – ši programa leidžia gauti tikimybių apskaičiavimą norimu metu.

Žaidžiant internetinį pokerį, visada reikia skaičiuoti tikimybes, todėl lieka labai mažai laiko sprendimų  priėmimui. Aišku, jeigu naudosite minėtas programas, jūs galėsite laiką leisti į valias. Ta programa akimirksniu išveda tikimybių informaciją žaidimo metu, todėl laiko limitas sprendimų priėmimui tikrai bus pakankamas. To nebūtų jeigu viską skaičiuotumėte patys. Tada jums reikėtų bent jau daugmaž apskaičiuoti kokios yra galimybės gauti reikiamas kortas.

Kas liečia pokerio žaidimą internete, svarbu pabrėžti, kad virtualioje erdvėje yra sudėtingiau laimėti, nes čia yra daug žaidėjų. Populiariausi pokerio kambariai suburia dešimtis ar net šimtus tūkstančių žaidėjų vienu metu. Tai reiškia, kad tokiuose pokerio kambariuose yra daug profesionalų, daug mėgėjų, daug ir pažengusių žaidėjų, kurie nori laimėti. Internete pokerio žaidimas yra gerokai greitesnis palyginus su gyvais žaidimais. Čia kortų padalinimai vyksta akimirksniu. Žaidėjai gali rinktis norimus žaidimų stalus ar formatus.

Internetiniame pokeryje laimėti yra sudėtinga todėl, kad ten žaidėjų yra daug ir nuolatos jūsų priešininkai keičiasi. Vieni gali būti profesionalūs, kiti nelabai. Būtina pastebėti, kad ne visi žaidėjai yra pasikaustę, todėl čia reikia naudoti ir kitas programas, kurios nurodo informaciją apie žaidėjus. Jos padeda medžioti ne itin gerus žaidėjus, o tai palengvins jūsų tikslų siekimą, jeigu bent jau kiek esate pažengę. Nebijokite naudoti pagalbinių programų, tuo labiau – lankykitės oficialiose statistikos svetainėse, nes jos parodo kur tobulėja jūsų priešininkai ir kokius pasiekimus jie yra iškovoję.