PokerTracker 4 – programa pokerio analizei

pokertracker 4Pokerio analizei reikia skirti labai daug laiko, nes nuo to juk priklauso jūsų laimėjimų dydis. Analizuoti savo žaidimą jūs galite pasitelkdami įvairiausią programinę įrangą. Bene dažniausiai naudojama programa  yra „PokerTracker 4“. Su ja galima atlikti visus svarbiausius analizės žingsnius. Šį žaidimą reikia žaisti pasiruošiant ir visą strategiją – be jos turbūt jums bus sunku kažką įrodyti. Tiesiog be strategijos jūs galite patirti labai didelius nuostolius, nes pats žaidimas nuolatos turi būti planuotas. Jums reikia planuot ir tikslus, būtina tinkamai atlikti visus skaičiavimus. Nesiruošiant šiam žaidimui, galima skaudžiai suklysti ir prarasti daug pinigų, nes priešininkai tikrai būna gerokai labiau pažengę ir į šį žaidimą žiūri rimtai.

Pokeris neturėtų būti pagrindinis būdas užsidirbti pragyvenimui. Jeigu jūs nesate pokerio profesionalas, o tiesiog mėgėjas kartais palošti, jums reikia gerai pagalvoti apie viską. Matote, jeigu jūs tik kažkur skaitėte apie profesionalius pokerio žaidėjus, kurie gyvena iš šio žaidimo, tai nereiškia, kad jūs galite viską mesti ir bandyti eiti tuo pat keliu. Jeigu pokeris yra ne jums – tai iš karto matysis. Jūs tiesiog turite suvokti, kad norint pragyventi pokerio, jam reikia skirti labai daug laiko. Tai nėra vien tik žaidimas, tai yra ir mokymasis. Jeigu pamokoms neskirsite laiko, jūsų strategija bus nieko verta. Visada svarbu tinkamai apžvelgti visus niuansus – neskubėkite rinktis azartinių žaidimų pragyvenimui.

Kas liečia žaidimo analizavimą, visada pravartu žinoti, kad kiekvieną dieną reikia kruopščiai peržiūrėti savo padalinimus. Internete juos įrašinėti nėra sudėtinga. Pokerio kambariai dabar leidžia vienu mygtuko paspaudimu įrašyti savo prisijungimo sesiją arba padalinimus. Taip pat jūs galite naudoti minėtą programą – ji registruos padalinimų informaciją. Visą informaciją apie savo žaidimo subtilybes jūs privalote kaupti, o po to tinkamai analizuoti. Tada jūs žinosite kokios klaidos lemia tai, kad pralaimite. Tai pat sužinosite kada jums sekasi žaisti t.y. su kokiomis kortomis bei kokioje pozicijoje būdami jaučiatės geriau ir sėkmingiau. Visą tokią informaciją reikia įsisavinti ir iš jos padaryti reikalingas išvadas.