Pokeris internetu iš pinigų

pokerisSvarstote kaip yra žaidžiamas pokeris internete iš pinigų? Norėtumėte ir jūs išmėginti savo jėgas ir galbūt kažką laimėti? Nereikėtų iškart nusiteikti pozityviai – laimi tik geriausi. Pokeris yra toks azartinis žaidimas, kuris pareikalaus ne tik reikiamos pinigų sumos, bet ir gana nemažai žinių bei įgūdžių. Savo pokerio strategijas profesionalūs pokerio žaidėjai gvildena labai ilgai, jie tam skiria labai daug laiko, tad jeigu jūs esate nusiteikę laimėti, tai pirmiausia skirkite laiko domėjimuisi ir informacijos rinkimui.

Patį pokerį internete nėra sunku žaisti. Jums reikia tiesiog išsirinkti geriausius pokerio kambarius, kuriuose žaidžia daugiausiai žmonių – tokiu būdu nereikės ilgai laukti kol prie stalo susirinks reikiamas skaičius dalyvių. Populiariausi pokerio kambariai greitai suburia žaidėjus iš viso pasaulio, tad kas kart galite žaisti vis su kitokių įgūdžių turinčiais žaidėjais. Žinoma, čia reikėtų nepamiršti ir „žuvų gaudymo“.

Yra tam tikros specialios programos, kurios leidžia matyti kitų žaidėjų statistiką t.y. laimėjimus, pralaimėjimus, taip pat tokios programos leidžia matyti ir agresijos lygį ir t.t. Svarbiausia yra tai, kad tokių programų dėka, nesunkiai galima identifikuosite „žuvį“ (angl. „fish“). Kas priskiriamas prie šios kategorijos? Tai žaidėjai, kurie yra mėgėjai, neprofesionalūs ir nežino kaip reikėtų žaisti pokerį internete. Tokie žmonės dažniausiai tik mėgaujasi pačiu žaidimu arba žaidžia net nieko nesimokydami t.y. be jokių strategijų ar nerašytų taisyklių. Tokie žaidėjai yra silpni agresijos atžvilgiu, o tai reiškia, kad tokius žmones nesunku yra apgauti – blefuodami galite laimėti visus jų pinigus.

Kas liečia pačią teoriją, tai jums reikėtų pasidomėti pagrindinėmis taisyklėmis, kurios aišku grindžia tik strategijas. Pavyzdžiui, prieš „flopą“ gaunant aukštas kortas reikia kelti statymus. Reikia žinoti kada blefuoti – minėtų programų dėka, galite matyti tikimybę procentine išraiška t.y. matysite kokios yra galimybės laimėti ir kokios tikimybės, jog iškris reikiamos kortos. Tokios programos tikrai palengvina visą žaidimo procesą, nes pačiam nebereikia niekur skubėti ir skaičiuoti – ėjimus galima daryti kuo greičiau, o tai palengvina priešininkų klaidinimą. Pokeris internete turi būti žaidžiamas atsakingai – jeigu tai pomėgis, tai siūlytume neleisti didžiulių sumų prie didelių statymų stalų – juos leiskite žaisdami mažuose turnyruose.