Pokerio strategija galima patobulinti su „PokerTracker“ programa

pokertrackerNorintiems pokerį žaisti saugiai pirmiausia reikėtų išmokti visų elementarių taisyklių. Viena pagrindinių yra ta, kad šis žaidimas turi būti žaidžiamas pirmiau susikuriant savą strategiją, kuria būtų galima vadovautis nuolatos. Savo strategiją nuolatos reikia tobulinti, ir tik žinant, kad ji yra nepriekaištinga, ją galima naudoti be jokių išimčių bei korekcijų. Žinoma, strategiją susikurti nėra lengva, nes čia dažniausiai tenka daug laiko skirti savo žaidimo analizei. Dauguma mėgėjų nežino, bet savo žaidimą galima analizuoti daug paprasčiau – reikia tik parsisiųsti specialią programinę įrangą ir tiek. Kalbame apie tokias programas kaip „PokerTracker“. Tai yra patogus įrankis, kuris leidžia gauti visą svarbiausią informaciją apie savo žaidimą. Ši programa leidžia nesunkiai surinkti visus reikalingus duomenis iš sužaistų padalinimų. Tada jūs galėtumėte jau matyti kur darote didžiausias klaidas.

Pokeryje niekuomet negalima pasikliauti vien tik sėkmės faktoriumi. Šis žaidimas yra azartinis, todėl jis sukelia ir nepriklausomybę bei kitus žalingus įpročius. Jums reikia pirmiau suvaldyti savo emocijas, nes jeigu pradėsite žaisti be jokio saiko, tuo labiau – neapgalvotai, tai tada turite tikėtis, kad jūsų žaidimas bus nuostolingas visą laiką. Sėkme pokeryje galima pasikliauti tik tada kai jau tenka skaičiuoti tikimybes. Trumpai tariant, jeigu tikimybės rodo, kad jums iškirs reikiama korta, tada jau aišku – atsiranda svarstymai ar rizikuoti ar ne t.y. tada galite pasikliauti sėkme. Pokerio žaidimas labiau pabrėžia turimus įgūdžius – tas kuris sugeba tinkamai įvertinti visas aplinkybes dažniausiai ir laimi.

Matote, pokeryje įprastai reikia tobulinti ne tik strategiją, bet ir psichologinius įgūdžius, atmintį, pastabumą. Jums reikia galvoje dėlioti mintis ir įsiminti kaip dažniausiai elgiasi priešininkas kai jis laimi bei kai turi ne itin geras kortas. Tai jums padės lengviau nustatyti kokia yra jo padėtis sekančiuose padalinimuose. Jokiu būdu negalvokite, kad priešininkai yra lengvai perkandami – pokeryje yra visokiausių strategijų, todėl turite žinoti, kad kartai jūs vis tiek pakliūsite į spąstus. Apie spąstų spendimą galite pasidomėti internete – yra įvairiausių nemokamų pamokų. Visada domėkitės visomis pokerio subtilybėmis – galbūt tokiu būdu išsaugosite savo pinigus.