Pokerio kambarių bonusai

pokerio kambariu bonusaiJau susitaupėte pinigų pokerio pradžiai? Galvojate nuo ko pradėti, kad savo turimą biudžetą pavyktų padidinti be jokių didesnių iššūkių? Pirmiausia, jums turėtų būti aktualūs pokerio kambarių bonusai, nes su jais galėsite registruotis į kurs kas didesnį turnyrų kiekį. Taip, juk turėdami įprastą sumą, ir ją įsinešę į savo pokerio sąskaitą, jūs ja disponuosite be jokių papildomų išimčių. Prieš įnešant pinigus į kažkokį tai pokerio kambarį, pirmiausia turite pasidomėti geriausiais bonusais. Dabar dauguma pokerio kambarių siūlo nemažai premijų, todėl čia verta gerai apsižvalgyti.

Kas yra tie bonusai? Tai yra tarsi akcijos, kurių metu, kiekvienas naujas žaidėjas, sukūręs paskyrą pokerio kambaryje, gauna proga padidinti savo įnešamą sumą. Trumpai tariant, tai būna fiksuotas mokestis, kuris yra pridedamas prie jūsų balanso. Pavyzdžiui, jeigu pokerio kambarys suteikia dvigubinimo bonusą, tarkime – iki 500 eurų, tai realiai jūsų pildoma sąskaita bus 1000 eurų. Aiškiau kalbant, jeigu tokiu bonusu norėtumėte pasinaudoti, jums reikia į savo pokerio sąskaitą įnešti 500 eurų, o ji pasipildys 1000 eurų. Tai yra bonusas, tačiau negalvokite, kad jis skiriamas nuolatos.

Dažnai tokie pokerio kambarių bonusai yra skiriami naujiems žaidėjams, kurie dar nebuvo užsiregistravę pokerio kambariuose. Tai yra būdas, kuriuo šie pokerio kambariai siekia pritraukti naujų žaidėjų. Tai yra puiki proga padidinti savo turimą pradinį kapitalą papildomais pinigais, nes juk ir žaisti bus gerokai maloniau, žinant, jog žaisti galėsite kur kas ilgiau. Juk su turima suma galite sudegti, bet turint dvigubą negu planuotą sumą, jūs galite ilgiau mokytis ir taip iškart neišleisti visų pinigų.

Pokerio kambarių bonusai yra skirtingi ir nereikėtų galvoti, kad kiekviename kambaryje jie bus suteikiami nuolatos. Yra tokių kambarių, kuriuose apskritai niekas neduoda tokių premijų. Viskas priklauso nuo pasirinkto kambario. Daugiausia informacijos apie šiuos bonusus pateikia būtent pokerio svetainės. Jos sugrupuoja geriausius pokerio kambarius pagal didžiausius bonusus, tad siūlytume pirmiausia apsilankyti tokiose svetainėse ir tik tada dairytis į kurį pokerio kambarį būtų geriausia registruotis tiek dėl premijų, tiek dėl saugaus žaidimo.