Pirties nuoma su visais patogumais

pirties nuomaNemažai žmonių, besiruošiančių kiek didesnėms šventėms, galvoja, kad pirties nuoma visada yra vienas iš geresnių pasirinkimų. Taip ir yra, bet reikėtų žinoti, kad vien „plikos“ pirties dėka jūs tikrai nesurengsite linksmos ir gražios šventės. Pirtelės dabar yra nuomojamos ne tik šventėms, bet ir laisvalaikio praleidimui. Jeigu jums aktualu išsinuomoti kiek didesnę pirtį su visais patogumais, siūlytume gerai apsvarstyti kiekvieną variantą. Lietuvos kaimo turizmo sodybos jums turi ką pasiūlyti.

Minėdami kaimo turizmo sodybas, turime galvoje, kad būtent jos siūlo geriausias pirteles kartu su kitomis paslaugomis. Kas liečia šventes, faktas, kad į jas ko gero susirenka daug žmonių, todėl jūsų prioritetas turėtų būti būtent erdvumas. Mažoje pirtelėje juk nenorėsite grustis, tad čia siūloma rinktis pirtį su papildomomis patalpomis šventei bei nakvynei. Lietuvoje tikrai rasite tokių vietų.

Kalbant apie papildomas patalpas bei nakvynę, pirmiausia turite žinoti, kad tokios pirtys dažniausiai yra brangesnės nei tos, kurios turi mažas patalpas, o taip pat ir pačias pirtis. Trumpai tariant, pigiausias variantas būtų nuomotis pirtelę užmiestyje, tačiau rinktis reiktų tą, kuri bent jau turi atskirą, kad ir nedidelę patalpą su stalais bei kitais reikalingais daiktais šventei. Žinoma, galbūt suvaržymas ir nebus malonus, tačiau tai akcentuojame tiems, kurie nori sutaupyti. Jeigu ieškote erdvios vietos, kurioje būtų galima pasimėgauti pirties malonumais suaugusiems, o taip norite, kad ir vaikai turėtų ką veikti, siūlytume ieškoti ne pirties, o sodybos.

Pirties nuoma neturėtų būti taip sureikšminama, nes galiausiai klientai vis tiek nuomojasi visą sodybą. Sodybos su pirtimis yra pasirenkamos todėl, kad tai labiausiai priimtinas variantas didelėms šventėms, kuriose būna tiek suaugusių, tiek ir vaikų. Negalvokite, kad čia kalbame apie gyvenamąsias sodybas, turime galvoje būtent poilsiui skirtas kaimo turizmo sodybas. Jų kaina priklauso nuo daugelio faktorių – užsakomų papildomų paslaugų, ploto, taip pat daug kas lemia ir užimtumas bei maitinimo paslaugos su nakvyne. Jeigu jūs organizuojate šventę, kurioje bus nemažai jums artimų žmonių skartu su vaikais, neabejotinai turėtumėte rinktis tokią sodybą.