Pigius skrydžius geriau rezervuokite patys

pigus skrydziaiVasaros metu ne visi lietuviai atostogauja gimtinėje – daugelis jų renkasi kitas šalis. Taip yra todėl, kad net ir mokant nemažas sumas už lėktuvo bilietus, vis tiek kitoje šalyje pailsėti galima pigiau. Portalas Skrendampigiau.lt akcentuoja, kad lietuvaičiai vasaros atostogoms dažniausiai renkasi būtent populiariausias vietas – Turkiją, Ispaniją, Graikiją ir t.t. Ten kainos dažnai būna mažesnės ir tai liečia tiek paslaugų, tiek ir maitinimo sektorius. Apgyvendinimas taipogi yra gana pigus, tuo labiau, kad kelionių svetainėse galima aptikti itin gerų pasiūlymų su mažomis kainomis. Internete jūs galite greitai užsisakyti lėktuvo bilietus, kurių kainos sieks vos kelias dešimtis eurų, tačiau pastebima, kad yra ir tokių bilietų, kurie kainuoja vos keliolika eurų.

Lėktuvo bilietus kiekvienas gali užsisakyti tiek minėtose kelionių svetainėse, tiek ir tiesiogiai iš pigių skrydžių bendrovių. Pagrindinis akcentas yra tas, jog kelionių svetainės pateikia daugiau pasiūlymų iš skirtingų bendrovių, todėl žmogui lengviau rasti pigiausią pasiūlymą. Su viešbučiais situacija yra analogiška. Pigių skrydžių bendrovės pateikia tik lėktuvo bilietų sąrašus – ten neįskaičiuojami jokie viešbučiai, juos žmonės turi rezervuoti atskirai.

Kalbant apie atostogų organizavimą, tai didžiausia klaida, norint sutaupyti, yra ta, jog kai kurie vis dėlto renkasi kelionių agentūras. Turite žinot tai, kad jos atlieka tuos pačius darbus, kuriuos atliktumėte patys planuodami atostogas, tik esmė tame, kad už tą suplanavimą jūs sumokėsite gana daug pinigų. Kelionių agentūros irgi gaudo pigių skrydžių bilietus ir juos parduoda užsidėdamos nemažus antkainius. Rezervuoti skrydžius geriausia būtų patiems, nes šitaip bus paprasčiau išvengti išlaidavimo.

Ne veltui kelionių svetainių yra tiek daug – visos jos pateikia nemažai informacijos, o svarbiausia – jos pateikia itin daug pasiūlymų tiek su viešbučių rezervavimu, tiek ir su lėktuvo bilietų užsakymais. Svetainėje skrendampigiau.lt/lektuvo-bilietai jūs galite rasti be galo daug naudingų pasiūlymų. Ten rasite sąrašą su bilietais, kuriuos galėsite rinktis pagal specialius kriterijus. Galėsite nusistatyti išvykimo arba atvykimo datas, galėsite rinktis ir žmonių skaičių ir t.t. Tad, geriau jau rinkitės tokias kelionių svetaines – jos padės sutaupyti nemažai pinigų.