Pagalbinės pokerio programos

pagalbines pokerio programosPagalbinės pokerio programos yra naudojamos beveik nuolatos, tačiau pastebima, kad retas naujokas jomis domisi. Kiekvienam pradedančiam internetinio pokerio karjerą siūlytume pasidomėti kokius privalumus turi šios programos. Be jų ir profesionalams būtų gana sudėtinga žaisti. Jums reikėtų pirmiau išsirinkti geriausią programą, kuri padėtų ne tik skaičiuoti kortų iškritimo tikimybes, bet padėtų ir analizuoti jūsų bei priešininkų žaidimą. Žaidimo analizė yra labai svarbi pokerio sudedamoji dalis – kiekvienas pažengęs bei profesionalus žaidėjas skiria laiko ir žaidimo analizei, o jeigu jūs esate naujokas, siūlytume lygiai taip pat elgtis ir jums, nes nuo to priklausys kokia bus jūsų žaidimo pradžia.

Sudarant pokerio strategiją, dažniausiai yra remiamasi žaidimo patirtimi. Logiška, kad naujokai tos patirties turi labai mažai, todėl jiems tenka sužaisti nemažai padalinimų, kurie dažnai būna ne itin sėkmingi. Žaidžiant pačioje pradžioje, siūlytume pasidomėti tomis programomis, kurios gali skaičiuoti kortų iškritimo tikimybes. Jums tokiu atveju nereikėtų užimti galvos nereikalingomis mintimis – speciali programa į ekraną išves visas reikalingas tikimybes bei informaciją apie galimybę laimėti padalinimą. Šios programos yra naudojamos ir profesionalų. Naujokams tokios programos nepamaišytų ir todėl, kad jiems sunkiau yra skaičiuoti ne tik kortų kombinacijas, bet ir pačias tikimybes, tad programa šiuo atveju tikrai pagelbės.

Pokeryje bene svarbiausia programa yra ta, kuri išveda visą reikalingą statistinę informaciją apie jūsų žaidimą. Ta programa renka duomenis iš jūsų sužaistų padalinimų. Jūs galite gauti visą svarbiausią informaciją apie tai, kokios kortos jums yra geriausios. Taip pat matysite statistiką su kokiomis kortomis jums žaisti sekasi blogiausiai. Jokiu būdu nereikėtų į išvedamą statistiką numoti ranka – ji padeda pagerinti žaidimo stilių. Taip pat jūs galėsite sužinoti koks yra jūsų agresyvumo lygis ir t.t. Tą patį galite sužinoti ir iš priešininkų. Matote, pagalbinių pokerio programų yra įvairiausių, ir kiekviena jų gali duoti naudingų funkcijų, kuriomis galėtumėte pasinaudoti tobulinant savo žaidimo stilių. Būtinai pasidomėkite šiomis programomis, nes tai gali būti vienintelis įrankis, kuris jums padės išvengti didelių nuostolių.