Norite į Barseloną nuvykti kuo pigiau? – kelionę planuokite patys

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno, Palangos, Rygos, Vilniaus nuo €14 tik su Flymaster.LTIspanijos kurortus pamėgo daug lietuvių ir tai yra arba pirmas arba antras atostogų vietos pasirinkimas. Jeigu ir jus suviliojo šios šalies pasiūlymai, tai pirmiausia derėtų pagalvoti apie Ispanijos didmiesčių aplankymą. Štai Barselona yra viena nuostabiausių miestų, turinčių savą kultūrą bei architektūrą. Jeigu kalba eina apie atostogas su ribotu biudžetu, tai šį miestą aplankyti pigiai galite tik tam tikrais atvejais. Aiškiau kalbant, jeigu jūs norite atostogoms išleisti kuo mažiau pinigų, tai kelionių bilietus jums reikia užsisakyti ne iš kelionių organizatorių, o iš tiesioginių skrydžių bendrovių arba paprasčiau būtų rinktis specialias kelionių svetaines, kuriose vartotojai gali rasti bilietų sąrašus, rodomus pagal mažiausias kainas.

Pigius skrydžius gaudančių žmonių Lietuvoje yra daug, todėl jums nebus lengva už itin mažą kainą rasti gerus pasiūlymus, nes dauguma jų yra itin žaibiškai išgraibstomi. Bet, verta akcentuoti, kad ekonominės klasės bilietus siūlo itin daug Lietuvoje veikiančių skrydžių bendrovių, todėl bus didelė tikimybė, kad iš minėtų svetainių jūs bilietus užsisakytumėte kelis kartus pigiau nei perkant iš kelionių agentūrų. Tos svetainės nepriklauso kelionių organizatoriams ar agentūroms – tai tiesiog paprastos interneto svetainės, kurios pateikia paieškos formas mainais į komisinius, kurie sumokami už sėkmingą bilietų pardavimą. Aiškiau kalbant, jums reikia rinktis būtent tokius tinklapius – tai būtų vienas pagrindinių būdų sutaupyti.

Kas liečia pigius skrydžius į Barseloną, tai į šį Europos miestą jūs galite nuskristi netgi už keliolika euru – reikia tik tinkamai užsisakyti bilietus ir aišku, reikia žiūrėti iš ko juos užsisakote. Tie bilietai, kuriuos siūlo minėti tinklapiai ar tiesioginės skrydžių bendrovės, pigiai kainuoja dėl to, jog jūs mokate tik už skrydžius, o tai reiškia, kad dėl apgyvendinimo paslaugų jums reikėtų jau tartis atskirai su viešbučiais. Geriausia naujiena ta, kad viešbučiai, kaip ir pigių skrydžių bendrovės, irgi pateikia specialius pasiūlymus ieškantiems nakvynės. Yra tokių svetainių, kurios analogiška tvarka pateikia ne skrydžių bilietus, o būtent viešbučių numerius, tad ir nakvynę turėtumėte užsisakyti patys.

Norintys nuvykti į Barseloną turėtų keliones organizuoti patys, nes tarpininkai tikrai paims nemažus mokesčius.

Plačiau: http://flymaster.lt/ispanija/barselona.php