Nauji butai Vilniuje

nauji butai vilniujeNauji butai Vilniuje yra vienas dažniausiai trokštamų nekilnojamo turto pirkinių – sostinėje gyventi nori tiek šeimos, tiek iš užmiesčių atkeliavę jaunuoliai, tiek pagyvenę asmenys. Svarbiausia yra tai, kad be kurortų, butai Vilniuje yra laikomi bene brangiausiais. Čia galioja įprastos sąlygos, kurios nustato dabartinę butų kainą rinkoje, tad tam tikras taisykles galime taikyti ne tik sostinei, bet ir kitiems didžiausiems Lietuvos miestams. Ką reikėtų žinoti apie butų pirkimą bei nuomą Vilniuje ir kituose didesniuose miestuose?

Jeigu esate jaunuolis ir ketinate studijuoti geriausiame Lietuvos universitete, tai būtina žinoti, kad sostinėje rasti būstą jums bus nelengva. Į Vilnių atvyksta studijuoti daug jaunų žmonių, nes čia universitetai yra geriausi. Butų paklausa čia yra milžiniška ir nekalbame apie pirkimą – nuomotis čia taip pat nėra lengva, o tiksliau – rasti butą nuomai patiems gali būti per daug sunku. Ką tokiais atvejais reikėtų daryti? Geriausia būtų į pagalbą pasitelkti nekilnojamo turto agentus. Šie jums padės visais reikiamais klausimais. Esmė yra tame, kad jiems nėra būtina vartyti kažkokių skelbimų portalų, jog jums atrastų tinkamą butą – jie asmeniškai gauna daug pasiūlymų, kurių dėka, kitiems klientams būstą gali pasiūlyti iš karto. Jeigu naudositės nekilnojamo turto agentų paslaugomis, tai turite žinoti, kad jiems nuolatos mokėti neteks – vienkartinis mokestis dažniausiai būna sumokamas tik vieną kartą t.y. sėkmės atveju, jeigu jiems pavyksta surasti jums butą už atitinkamą kainą. Sudarius nuomos sutartį, jūs sumokate agentūrai ir tiesiog gyvenate tame bute mokėdami visus mokesčius nustatyta tvarka.

Kas liečia sostinę, tai būtina pabrėžti, kad sunkiausia butą išsinuomoti yra būtent centre ar šalia universitetų – čia nekilnojamo turto kainos yra labai aukštos, todėl ir nuoma gana brangi. Visada akcentuojame alternatyvą – jeigu nenorite gyventi bendrabutyje, tai susikooperuokite su kitais studentais ar draugais ir kelių kambarių butą nuomokitės visi kartu – kiekvienas turėsite po atskirą kambarį, o ir nuomos išlaidos nebebus jau tokios didelės, kokios būtų jeigu nuomotumėtės tokį butą vieni. Nevenkite bendradarbiauti su agentais – jie padės jums viskuo kuo tik gali – toks yra jų darbas.