Masažuokliai – puikus būdas atsipalaiduoti

Vis greitėjantis gyvenimo tempas neleidžia pabėgti nuo rutinos ir darbų sūkurio ilgesniam laikui – net ir grįžus namo atkeliauja svarbūs elektroniniai laiškai, telefonas netyla nuo skambučių, o darbo kalendoriuje kaupiasi neatliktų užduočių sąrašas. Nuolatinis stresas tikrai nelieka be pasekmių – jaučiamės pervargę, įsitempę, atrodo, kad visi kūno raumenys negali atsipalaiduoti. Vienas geriausių būdų, padedančių nusimesti nuovargio naštą, yra masazuokliai. Įvairiausių tipų įrenginiai skirti masažuoti skirtingas raumenų grupes, taigi galite rinktis tai, kas aktualiausia jums. Be to, procedūrą galite atlikti bet kuriuo metu – kada tik turite laisvą minutėlę – ir tai kainuos žymiai mažiau, nei apsilankymas grožio ar masažo salone.

MasazuokliaiVieni populiariausių masažuoklių yra skirti nugarai ir kaklui. Jie ypač tinkami žmonėms, kurie dirbą sėdimą darbą ir ilgas valandas praleidžia vienoje padėtyje, palinkę prie kompiuterio ekrano. Tai ne tik kenkia taisyklingai laikysenai, bet ir priverčia raumenis įsitempti – kaklą ir nugarą ima mausti, kartais skausmas gali būti ir itin ūmus, o raumenys tarsi sustingsta. Galite rinktis masažuoklius, veikiančius šviesos terapijos principu, kurie šildo ir atpalaiduoja raumenis. Taip pat puikiai veikia ir skirtingo tipo vibracijas skleidžiantys masažuokliai. Priklausomai nuo to, kokio intensyvumo masažo pageidaujate, galite reguliuoti masažuoklį ir nustatyti norimą galingumą.

Jei trokštate pasimėgauti viso kūno masažu – rinkitės specialų kilimėlį, pritaikytą vandens terapijai tiesiog jūsų vonios kambaryje. Prie įrenginio prijungtas kilimėlis turi  būti patiesiamas vonios dugne, o pripildę vonią vandeniu, įlašinę keletą lašų mėgstamo eterinio aliejaus ir pasirinkę vieną iš masažuoklio programų, pasijauskite lyg geriausiame kurorte. Tūkstančiai vandens burbuliukų masažuos visą kūną ir leis atsipalaiduoti kiekvienam raumenėliui. Pamiršite bet kokias bėdas, o po vakaro masažinėje vonioje jausitės it gimę iš naujo.

Tačiau abi šios masažuoklių rūšys labiau tinkamos naudoti namuose. Jei daug laiko praleidžiate ne biuro aplinkoje, bet kelyje – vairuojate ir judate iš vieno taško į kitą, rinkitės masažuoklį kėdei. Šis masažuoklis sumažins nugaros raumenų įsitempimą, o po masažo puikiai jausitės, būsite atsipalaidavę ir energingi. Galite rinktis iš trijų masažavimo galimybių – strėnoms, nugarai arba pilno masažo.

Įsigykite kokybišką masažuoklį ir skirkite masažui bent gerą pusvalandį. Patikėkite, efektą pajusite iškart!