Lagaminas : 7 dalykai į kurios vertėtų atkreipti dėmesį

Kokį lagaminą įsigyti prieš keliaujant? Kartais užtenka nuvykti į parduotuvę, pamatyti akciją ir čiupti tą, kuris jums atrodo patraukliausias, tačiau kaip žinoti ar lagaminas bus patvarus ir tarnaus jums ilgiau nei tik vieną kelionę? Reikėtų atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų.

lagMedžiagos kokybė. Labai svarbu, kad audinys iš kurio yra pasiūtas lagaminas būtu patvarus ir pakankamai storas. Taip pat galite rinktis ir kietą plastmasinį lagaminą, kuris gana gerai apsaugo viduje esančius daiktus.

Užtrauktukas. Jau parduotuvėje išbandykite ar lengvai veikia užtrauktukai, ar jie nėra sugadinti ir lengvai atsisega.

Apsaugos spynelė. Paprastai visuose lagaminuose įmontuota kodinė, ar kitokia spynelė, kuri apsaugo nuo nemalonumų ir padeda jaustis saugiau. Patikrinkite ar ji veikia ir nėra užkirsta kitaip kodą namuose spėliosite dar ilgai, kol galėsite atidaryti lagaminą.

Dydis. Svarbu žinoti, kokio dydžio lagamino norite. Jei keliausite lėktuvu apsispręskite ar jums užteks rankinio bagažo ar reikės didesnio. Pagal tai paprastai ir yra renkamasi lagamino tipą.

Spalva. Atrodo niekuo neprisidedantis dalykas prie lagamino kokybės, tačiau spalva gali labai pagelbėti kai norite greičiau atlikti tam tikras procedūras. Paprastai žmonės renkasi tamsias lagamino spalvas, tačiau nereikėtų apleisti ir ryškių spalvų, jos gerai matosi iš toli taip pat išsiskirtų iš kitų. Taip bagažo atsiėmimo skyriuje greičiau pastebėtumėte savo lagaminą.

Skyrių skaičius. Paprastai lagaminas turi vieną arba du skyrius viduje. Patogiausia ir daugiausiai daiktų galima sutalpinti esant vienam skyriui, tačiau papildomos kišenėlės dar niekam nepamaišė.

Ratukų skaičius. Galima rinktis dviejų arba keturių ratukų lagaminą. Paprastai valdyti lagaminą patogiau yra tada, kai jis turi keturis ratukus. Taip pat, jei norite išvengti triukšmo, kurį kelia ratukai važiuodami skirtingais grindų paviršiais, rinkitės guminius ar bent guma dengtus ratukus.

Taigi, renkantis lagaminą atkreipkite dėmesį į medžiagos kokybę, užtrauktuką, apsaugos spynelę, lagamino dydį, spalvą, skyrių ir ratukų skaičių. Visa tai, padės išsirinkti tokį, lagaminą, kuris ne tik vizualiai gražiai atrodys, bet bus ir patogus bei ilgiau tarnaujantis.