Kur pirkti prezervatyvus?

prezervatyvaiKiekvienas žmogus, kuris turi itin aktyvų lytinį gyvenimą visada svarsto kokiomis alternatyvomis galėtų pasinaudoti siekiant sutaupyti pinigų apsisaugojimo priemonių įsigijimo metu. Čia reikėtų išskirti tai, kad kiekviena pora naudoja vis kitas priemones, tačiau niekas nepaneigs, kad efektyviausia iš jų yra būtent prezervatyvai. Pabrėžiame tai, kad jų įsigijimo galimybės yra didelės, tačiau ne kiekvienam visos yra priimtinos. Šiuo atveju, galime apibendrinti kur ir kaip reikėtų pirkti prezervatyvus, siekiant išvengti įvairių nesklandumų, o svarbiausia – sutaupyti pinigų.

Bene labiausiai įprasta vieta prezervatyvų įsigijimui yra eiliniai prekybos centrai. Čia pirkimas pasižymi tuo, kad nemažai žmonių skundžiasi negalintys pasidžiaugti didžiuliu asortimentu – čia prezervatyvų kiekiai yra itin maži t.y. tokiose vietose dažniausiai yra prekiaujama tik žymiausių gamintojų produkcija, todėl vartotojams praktiškai nelabai yra iš ko rinktis. Taip pat ne ką mažiau svarbus niuansas yra tas, kad prekybos centruose prezervatyvai kainuoja itin brangiai, o nuolatinės išlaidos susikaupia gana nemažos, jeigu jūsų lytinis gyvenimas yra itin aktyvus. Prekybos centruose siūlytume šias apsaugos priemones pirkti tik tada, kai atsitinka netikėta situacija t.y. jų prireikia labai skubiai. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir to, kad ne visi žmonės jaučiasi jaukiai pirkdami prezervatyvus šiose vietose, o tai dažniausiai pasitaiko būtent jaunimo tarpe. Tad ir šiuo atveju vertėtų rinktis alternatyvas.

Vaistinėse galioja panašios pirkimo sąlygos, tik čia esmė yra tame, kad jos gali pasiūlyti ir itin pigių prezervatyvų, kurie aišku bus labai nekokybiški. Vaistinėse taip pat dažniausiai būna tik standartinis pasirinkimas, todėl asortimento atžvilgiu, taip pat vartotojai neturi kuo pasidžiaugti. Kaina čia kaip ir prekybos centruose – už nemažą sumą įsigyjate tik labai mažą kiekį prezervatyvų.

Bene geriausia alternatyva minėtoms prekybos vietoms, tai tiesiog elektroninės parduotuvės. Taip, šiuo metu yra nemažai prezervatyvų parduotuvių internete, o viena populiariausių yra www.prezervatyvai.net. Joje glite rasti ne tik didžiulį gamintojų pasirinkimą, bet ir dairytis į kiek kitokius prezervatyvų pasirinkimus t.y. į tuos, kurie skirti gerinti lytinių santykių kokybę. Čia taip pat rasite ir kitų sekso reikmenų, tad be jokios abejonės siūlytume rinktis būtent prezervatyvų įsigijimą iš elektroninių parduotuvių, nes čia ir kaina yra itin maža ir prekių asortimentas kiekvienam priimtinas. Bene svarbiausias akcentas yra tas, kad čia galėsite pasidžiaugti anonimiškumu – niekas nežiūrės ką jūs perkate, todėl galite net nesibaiminti dėl savo konfidencialumo.