Kreditus būtina imti atsakingai

kreditaiGreitai pinigų gauti nėra lengva, todėl daugelis žmonių ima greituosius kreditus nė nepagalvodami apie jų grąžinimo galimybes. Kiekvienas klientas dabar gali rinktis jam priimtiniausius pasiūlymus – vienos įmonės skolina ilgam, o kitos – trumpam laikotarpiui. Kreditaijums.lt atkreipia dėmesį  į tai, kad vartotojai nelabai pasižiūri kokios yra skolos grąžinimo sąlygos, nors tai yra bene vienas svarbiausių akcentų. Jeigu norite pasiskolinti geromis sąlygomis, jūs turite rintis tas įmones, kurios dabar siūlo įvairias akcijas bei nuolaidas paskoloms. Tokiu bendrovių yra daug, o ypač jų padaugėjo po naujų metų, kuomet skolintis pradėjo dar daugiau žmonių. Žinoma, visus pasiūlymus būtina įvertinti atsakingai.

Bene geriausias pasiūlymas šiuo metu – nemokamas kreditas, kuris gali būti suteikiamas ir ilgam laikotarpiui. Neapsirikite – nemokamai paskola jūs pasinaudoti galėsite tik vieną ar tris mėnesius. Priklausomai nuo kredito bendrovės, jums reikia rinktis tą, kuri leidžia pirmuosius mėnesius nemokėti jokių įmokų ar palūkanų. Paprasčiausiai, tai yra pirmosios kredito įmokos atidėjimas. Vartotojas gali rinktis trijų mėnesių atidėjimo laikotarpį, bet tai nereiškia, kad paskolos grąžinimo laikotarpis bus lygiai toks pats. Aiškiau kalbant, imant ilgalaikį kreditą tarkime – dviem metams, jūs galite pradėti įmokas mokėti tik nuo ketvirto mėnesio – tokią galimybę siūlo kelios greitųjų kreditų įmonės.

Jeigu jums pinigų reikia tik trumpam laikui, tai būtinai įvertinkite visas aplinkybes, kurios jums gali pakišti koją, nes su trumpalaikėmis paskolomis žmonės ir prisidaro didžiulių bėdų. Tai reiškia, kad imant kreditą mėnesiui, jį teks po mėnesio grąžinti. Kadangi ne visi vartotojai po mėnesio gauna papildomų pajamų, kurios siektų paskolos sumą, jiems tenka pratęsti grąžinimo laikotarpį, o pratęsimo procedūra galima pasinaudoti tik sumokėjus mokestį. Tas mokestis yra gana didelis, todėl tai ir yra priežastis, kodėl daugumai žmonių sunku išlipti iš skolų, nes kiekvieną mėnesį tenka mokėti nemažas įmokas, o jo vis tiek nepanaikina skolos. Tokiais atvejais siūloma rinktis ilgesnį laikotarpį, nes jeigu ir galėsite grąžinti pinigus anksčiau laiko, tai už visą laikotarpį palūkanų mokėti nereikės – jos bus perskaičiuojamos, jeigu grąžinsite kreditą anksčiau laiko.

Šaltinis: Kreditum.lt