Kranai nuomojami įvairioms veikloms

kranaiĮvairiose veiklose nemažai verslininkų neapsieina be tam tikros įrangos nuomos –ją įsigyti patiems yra per brangu, todėl tenka rinktis kitus pagalbininkus, kurie galėtų padėti išsisukti iš įvairių situacijų. Kranai yra naudojami daugelyje veiklų – statybose, laivyboje ir kt. Tačiau būtina pabrėžti, kad nemaža dalis tokių verslininkų daro didžiulę klaidą pasirinkdami taupumo galimybes, kurios dažniausiai krenta ant darbuotojų pečių –jiems tenka rizikuoti ir tuo pačiu dirbti ne itin palankiomis sąlygomis. Kranų nuoma yra vienas geriausių pasirinkimų minėtose veiklose ir pabrėžiame – tokios įrangos nuoma galima įvairiais atvejais – apie juo ir kalbame šiame straipsnyje.

Statybose įrasta naudoti pastolius, tačiau jeigu kalbame apie didelių gabaritų konstrukcijas, tai faktas, kad juos patys darbuotojai savomis rankomis neužkels kur reikia. Tam yra reikalingi kranai, kurie galėtų ne tik iškelti tam tikras konstrukcijas, bet ir atlaikyti jų svorį. Mes nekalbame apie eilinių namų statybas, turime galvoje didelių pastatų konstravimą. Be kranų apsieiti čia bus itin sunku, tuo labiau, jeigu pastatai yra labai dideli ir numatomas jų aukštis tikrai būtų pavojingas darbui rankomis. Būtent šioje srityje kranai ir įvairūs keltuvai gali būti geriausias sprendimas – yra nemažai bendrovių, kurios suteikia visokeriopą pagalbą technikos nuomos srityje. Žinoma, nuomojantis kranus ar keltuvus, turėtumėte žinoti, kad jų patys nelabai galėsite valdyti – nuomojatės kartu su specialistu, nes už keltuvo valdymą atsakingas bus būtent nuomotojas t.y. jis paskirs specialistą, kuris atliks visus jūsų pageidaujamus darbus.

Kas liečia kitas sritis, tai įprasta matyti uostuose galybę kranų – krovinių gabenimui t.y. jūrinių konteinerių kilnojimui dažnai yra naudojami specialūs keltuvai, kuriuos aišku turi ne kiekviena bendrovė. Įvairūs tarpininkai sudaro specialias sutartis, kurių metu, būtent tokių konteinerių kilnojimo darbus atlieka kranų bei keltuvų nuomotojai, o tiksliau – jų paskirti darbuotojai.

Būtent visais atvejais yra sutaupoma nemažai pinigų, tuo labiau, kad kaip pradžioje minėjome – ne kiekviena bendrovės gali sau leisti įsigyti tokią techniką vos tik prireikus. Šios technikos nuomos paslaugas teikia ne viena bendrovė Lietuvoje, tad jeigu susidomėjote kranų nuoma, būtinai apie šią paslaugą pasidomėkite plačiau.