Kokie vestuvių stalo ir dekoro akcentai svarbiausi 2016 metais?

vestuvesVestuvių planavimas – atsakingas darbas, reikalaujantis daugelio sudėtingų sprendimų ir apmąstymų. Be abejo, renkant vestuvių tematiką ir dekorą, reikia žinoti ne tik apie naujausias vestuvių madas ir tendencijas, tačiau ir tvirtai žinoti, ko norite patys. Taip sukursite skoningas vestuves, kurios taip pat atitiks jūsų skonį.

2016 metais, vestuvių dekoras vadovausis karališku principu – kuo daugiau skoningų detalių ir akcentų. Pavyzdžiui, gausybė žvakių, gėlių, žvakidžių. Verta paminėti ir tai, kad minkšto persiko arba įvairūs rožiniai atspalviai suteiks jūsų dekoro detalėms daugiau turtingumo ir atrodys ypač šauniai, jeigu planuojate dideles ir puošnias vestuves.

Vienas populiariausių dalykų – gėlių siena. Be abejo, galbūt gėlių siena netiks minimalistinio stiliaus vestuvėms, tačiau jeigu norite alternatyvos, galima sukurti sieną iš vynuogių šakelių ir lapelių – tai taip pat atrodys labai gražiai ir šiuolaikiškai. Kalbant apie gėles, jas verta rinktis pagal sezoną, tad šiuo klausimu niekas 2016 metais nesikeičia.

Kalbant apie vaišių stalą, verta paminėti tai, jog vienas naujausių dalykų yra nuogas tortas – tortas, neturintis glaisto. Visgi, ne kiekviena konditerija gali tokį tortą pagaminti, tad prieš užsisakydami, pasidomėkite, ar šie konditeriai yra kada nors gaminę tokį tortą. Prie visų naujovių, galima paminėti ir šokoladinių desertų šou, ledų šou, kuomet ledai pagaminami su garais iš karto. Toks desertų šou yra įdomi pramoga visiems vestuvių svečiams, tad nieko keisto, jog ši paslauga vis dažniau užsakoma.

Iš mados neišėjo ir šakočiai bei tradicinis vestuvių tortas, tačiau dabar galite pasirinkti iš kelių variantų. Pavyzdžiui, šakotis dažnai būna ne geltonas, o kokios nors kitos spalvos, dažniausiai derinamos su bendra vestuvių vakaro tematika. Kalbant apie tortus, galima užsisakyti tradicinį didelį dviejų arba trejų aukštų tortą su skirtingais skoniais arba tiesiog apsiriboti nedideliu tortuku vien tik dėl tradicijos. Tai jau priklauso nuo jūsų turimo biudžeto ir to, kaip atrodys bendras desertų stalas.

Kuriant savo vestuvių scenarijų, neapsiribokite tiesiog madomis – įdėkite dalelę savęs ir tuomet šventė bus ne tik madinga ir stilinga, tačiau ir itin originali.