Kodėl verta turėti buhalterijos partnerius?

buhalterijos partneriaiTurite savo nuosavą verslą ir norite, kad jis ir toliau vystytųsi sėkmingai? Tam reikia pasirūpinti net keliomis svarbiomis sritimis – ieškoti naujų partnerių, ieškoti potencialių klientų, turėti gerą reprezentacinį tinklapį internete, kuris padėtų kelti įmonės reputaciją ir, be abejo, jūsų darbai tegul kalba už jus – įmonės produkcija pati turėtų įrodyti, kad jūs esate kokybiškas prekes gaminantys verslininkai. Tačiau yra dar viena labai svarbi sritis, apie kurią daug kas pamiršta – buhalterija. Buhalterijos tvarkymas šiais laikais yra neapsakomai svarbus, kadangi daug sandėrių vyksta net ir mažose įmonėse, o jeigu nors kurį laiką buhalterija būna netvarkoma, tai vėliau labai sunku atrasti galus ir pradėti viską iš naujo. Taigi, jeigu šiuo metu nėra kam tvarkyti buhalterijos – kokius pasirinkimus jūs turite? Už buhalteriją tikrai neturėtų būti atsakingi žmonės, kurie neturi buhalterinio išsilavinimo. Tam reikalingi profesionalai, kurie greitai ir kokybiškai galėtų valdyti visą jūsų įmonės buhalterijos sistemą.

  1. Galite samdytis privatų darbuotoją. Nusisamdyti buhalterį tikrai niekada nepamaišo – tai žmogus, galintis sustatyti visus jūsų įmonės finansinius reikalus į vietas ir taip pat paruošti tinkamus dokumentus to reikalaujančioms valstybinėms įstaigoms. Visgi, buhalterijos tvarkymas su vienu buhalteriu įmanomas tada, kai veiksmo nėra pernelyg daug – jeigu turite nedidelę įmonę, tuomet turėti vieną buhalterį yra pats tas. Visgi, jeigu vadovaujate didelei įmonei, kurioje dirba apie šimtą žmonių, reikia ieškoti kitokių sprendimų.
  2. Buhalterijos partneriai. Dabar galite rasti nemažai įmonių, kurių pagrindinė darbo sritis yra būtent buhalterija. Kitaip tariant, buhalterijos komanda tvarko daugelio kitų įmonių buhalteriją pagal užsakymą. Tai reiškia, kad jeigu jūs sudarysite bendradarbiavimo sutartį su tokia įmone, turėsite galimybę ne tik atiduoti visus kamuojančius buhalterijos reikalus jiems, tačiau taip pat ir galėsite pasikonsultuoti visais iškilusiais klausimais bei pareikalauti vienokio ar kitokio dokumento, kuris jums gali būti svarbus – galbūt reikės kažką parodyti būsimiems partneriams, o galbūt jums patiems reikia šiek tiek daugiau statistikos, kad galėtumėte priimti įmonei reikalingą sprendimą. Atidavus savo buhalterijos tvarkymo reikalus tokiai buhalterių komandai, jūs tikrai nenusivilsite, kadangi jūsų buhalterija bus tvarkoma kruopščiai – tai yra numatyta net gi profesinio civilinio įstatymo straipsniais.

Daugybė įmonių dabar renkasi bendradarbiauti su buhalterių komanda vien jau todėl, kad tai greitesnis būdas sutvarkyti ir visiškai apleistą buhalteriją. Taip pat, neretai jauni verslininkai iš karto renkasi kurią nors iš buhalterijos įmonių ilgalaikiam bendradarbiavimui, kadangi neretai šie partneriai dar padeda įsteigti įmonę ir suteikia nemažai nemokamų konsultacijų visais iškilusiais klausimais su buhalterija arba naujos įmonės steigimu.

Dar vienas privalumas – kur kas mažesnė kaina. Bendradarbiauti su buhalterijos partneriais jums kainuos gerokai mažiau, negu samdyti vieną darbuotoją – buhalterį. Konkreti kaina priklauso nuo jūsų įmonės padėties ir dydžio, tačiau yra įvairių planų, iš kurių galėsite pasirinkti. Kai kurie buhalterijos tvarkymo planai kainuoja vos nuo 30 eurų per mėnesį. Taigi, lyginant su naujo darbuotojo samdymu, kaina iš tiesų labai maža, tad nieko keisto, kad vis daugiau verslininkų naudojasi buhalterijos tvarkymo paslaugomis.