Kaip visada turėti ką apsirengti?

spintosKas rytą atvėrusi spintos duris nežinote, ką rengsitės? Juokaujama, kad moteris praleidžia metus savo gyvenimo laiko bandydama atsakyti į šį klausimą. Kad tai nebebūtų jūsų kasdienybės dalimi, pasidalinsime keliais patarimais, su kurių pagalba greitai išspręsite šią problemą.

 

 

  1. Susitvarkykite spintą. Kartais gali atrodyti, kad neturite, ką apsirengti paprasčiausiai todėl, jog nematote visų drabužių, kurie slepiasi jūsų spintoje. Skirkite bent kelias valandas visiškai spintos tvarkai užtikrinti – be gailesčio išmeskite viską, kas netinka, nepatinka ir ko nebuvote apsirengusi mažiausiai metus. Tuomet sukabinkite rūbus taip, kad aiškiai matytumėte, ko ir kiek turite. Toks pokytis drabužinėje pakeis rytinę rutiną – ji taps maloni, o ne gąsdinanti.
  2. Planuokite.Jei žinote, kad rytais niekada neturite laiko ir išbėgate iš namų paskutinę minutę apsirengusi bet ką, pakeiskite šį blogą įprotį. Pasiruoškite aprangos derinį iš vakaro – apsvarstykite, kaip norėsite atrodyti kitą dieną ir išsilyginkite, pasikabinkite matomoje vietoje drabužius ir taip būsite tikra, kad kasdien atrodysite puikiai.
  3. Semkitės įkvėpimo. Jo pilna visur. Galite „nusižiūrėti“ patinkantį įvaizdį gatvėje ar kavinėje, kurioje kasdien pietaujate. Idėjų ieškokite ir internete – jame pilna virtualių dienoraščių, kuriuose merginos iš viso pasaulio dalijasi savo drabužių deriniais ir įvaizdžiu.
  4. Žinokite, kas jums tinka. Viena iš didžiausių stiliaus klaidų – rengtis tai, kas netinka jūsų figūrai. Jei koks nors drabužis gerai atrodo ant kolegės ant manekenės žurnale, nereiškia, kad jis tiks ir jums. Būtent todėl verta išsiaiškinti, kokios figūros tipą turite – kriaušės, obuolio, berniukišką ir t.t. Žinodama savo siluetą lengviau pritaikysite geriausiai atrodančius drabužius, kurie ne tik paslėps trūkumus, bet ir išryškins tai, ką turite geriausio.
  5. Eksperimentuokite. Jei atrodo, kad viską, ką turite spintoje, jau nešiojote begales kartų, pabandykite pažvelgti į turimus drabužius iš naujo. Galbūt kitomis akimis pamatysite seną sijoną ir pritaikysite jį prie seniai dėvėtų marškinėlių. Nebijokite išbandyti naujų derininių ir nustebsite, kaip puikiai galite atrodyti neišleidusi papildomų pinigų.

Taigi, nors klausimas „ką rengtis“ jau yra tapęs daugumos moterų kasdienybe, galite padėti sau pasinaudodama pateiktais patarimais. Svarbiausia, žinoti, kokie daiktai iš tikrųjų „gyvena“ spintoje ir nebijoti pažiūrėti į juos naujomis akimis.