Kaip pasirinkti tinkamiausius kvepalus?

kvepalai parfumerijaKvepalai – tarsi nematomas drabužis, kuris padeda kur kas geriau jaustis ir labiau savimi pasitikėti. Anksčiau kvepalai buvo prabangos prekė, kuria mėgautis galėjo tik patys turtingiausi. Šiuo metu parfumerija internetu prieinama visiems, kurie nori sukurti apie save malonią aurą, kuri padės tiek pasikvėpinusiam, tiek aplink jį esantiems asmenims jaustis puikiai.

Kadangi pasiūla labai plati – sunku gali iš pirmo karto pavykti įsigyti tokius kvepalus, kurie galėtų puikiai atspindėti Jūsų asmenybę. Dažniausiai atradus savus kvepalus jais ir toliau bus kvėpinamasi. Kita vertus, kaip atrasti tuos savus kvepalus?

  • Pradėjus ieškoti kvepalų naudinga padaryti sąrašą kuriame bus surašyti patys mėgstamiausi jūsų kvapai: mėtos, agurkų ir kitą. Tokiu atveju labai susiaurinsite savo paiešką ir tikslingiau ieškosite.
  • Būtinai reikia ieškot tokių kvepalų, kurie gali geriausiai atskleisti konkretaus asmens individualumą. Jeigu perkate sau – viskas aišku, tačiau jeigu kvepalai yra dovana, tokiu atveju paprasčiausiai pagalvokite, kai Jums atrodo, koks kvapas geriausiai tiktų vienam arba kitam žmogui.
  • Lietuvoje kai kurie žmonės perka kvepalus pagal metų laikus. Tai gana įprasta vakarų šalyse. Paprasčiausiai, žiemos metu labiau tinka sunkesni kvepalai, o šiltuoju metų laiku – gaivesni.
  • Puikūs tie kvepalai, kurie labai greitai nustoja skleisti intensyvų kvapą, tačiau ilgą laiką lieka ant jūsų drabužių. Kaip sakoma, kad asmuo neturi justi savo kvepalų. Tačiau juos turi jautis aplink esantys asmenys.
  • Jeigu perkate ne internetu, o turite galimybę testuoti kvepalus – tokiu atveju tai darykite tik ant odos. Būtent čia geriausiai atsiskleidžia kvapas ir paprasčiau nuspręsti, ar pasirinkti kvepalai Jums tinka, ar ne.
  • Tiek perkant internetu, tiek įprastose prekybos vietose naudinga pasitarti su konsultantu, kuris gali padėti atrasti jums labiausiai tinkamus kvepalus. Paprasčiausiai galite apibūdinti, kokie kvapai Jums patinka ir kokių norėtumėte.

Parfumerija internetu dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, tad jeigu norite sutaupyti – būtinai pasinaudokite šia galimybe. Juolab, jeigu gauti kvepalai Jums dėl ko nors netiko – tokiu atveju juos galima labai greitai ir paprastai grąžinti atgal ir atgauti visus pinigus.