Ką jums reikia žinoti apie veido drėkinimą

veido kremaiVeido priežiūra gali būti viena iš labiausiai trikdančių procedūrų. Panaršę internete galite rasti įvairių patarimų, pavyzdžiui, tokių kaip, kad įtrinti veidą įvairiais aliejais yra būtina, tačiau jūsų draugės gali jums duoti visiškai priešingus patarimus. Veido kremai yra vienas iš būdų pasirūpinti savo oda. Nors atrasti tinkamą veido kremą gali būti pakankamai sunku, jį atradus nebereikės ieškoti naujo.

Rūpintis veido oda reikia nuolatos, bet žiemą papildomo dėmesio odai poreikis ypač padidėja. Tam, kad išsirinkti jums tinkamą veido priežiūros produktą, kuris drėkintų ir maitintų jūsų odą, reikia žinoti nemažai svarbių dalykų. Jums būtina žinoti savo odos tipą, taip pat būtina suprasti kokie ingredientai tinka jūsų odai, o kokie ne.

Kaip nustatyti savo odos tipą

Veido kremai yra labai įvairūs ir viena pirmųjų padaromų klaidų – tai kliovimasis draugių patarimais. Jei tam tikras veido kremas tiko jūsų draugei, tai dar nereiškia, kad jis tiks ir jums. Visų pirma jūs turite nustatyti savo odos tipą. Dauguma žmonių mano, kad jie turi jautrią odą, bet tai nėra odos tipas, pagrindiniai odos tipai yra: sausa oda, riebi oda, mišri oda ir normali oda. Paprasčiausias būdas patikrinti koks yra jūsų odos tipas, tai dienos pabaigoje pažiūrėti ar jūsų veido T zonoje oda yra sausa, riebi ar normali. Taip pat, jei jūsų T zonoje oda yra riebi, o žandai sausi, tuomet jūsų odos tipas yra mišrus.

Veido kremai, tinkantys riebiai ir normaliai odai, dažniausiai netiks žmonėms, kurie turi sausą odą. Tokią odą turintys žmonės dažnai kenčia ir nuo alerginių reakcijų. Todėl jiems renkantis veido kremą reikia ypač atkreipti dėmesį iš ko yra pagamintas vienas ar kitas kosmetikos produktas. Tuo tarpu aliejaus pagrindo veido kremai yra kenksmingi tiems, kurie turi aknės kankinamą odą.

Riebi odajei jūsų oda yra riebi, tuomet turėtumėte naudoti losjonus, o ne veido kremus. Riebiai odai skirti losjonai turėtų turėti pieno, glikolio ir salicilo rūgščių.

Sausa odašiam odos tipui veido kremai yra ypač reikalingi, nes jie yra klampesnės substancijos ir labiau drėkina nei losjonai. Ypatingai sausą odą turintiems žmonėms veido kremai naudingi žiemos metu. Taip yra todėl, kad jie geriau įsigeria į odos audinį.

Normali oda – žmonėms turintiems normalią odą pasisekė labiausiai. Jiems tereikia įtrinti veidą kremu prieš naktį ir jų oda bus apsaugota nuo kenksmingų aplinkos poveikių.

Mišri odatai yra odos tipas, kuriam tinkantį produktą surasti yra sunkiausia. Turintiems tokią odą ekspertai pataria naudoti losjonus be jokių rūgščių.

Nepamirškite, kad jus supantis klimatas taip pat daro įtaką jūsų odai

Jei gyvenate karštame, sausame, vėjuotame ar šaltame klimate, rinkdamiesi veido priežiūros priemones apie tai būtinai turite pagalvoti. Veido kremai tinka apsaugoti veidą nuo vėjo, bet jei gyvenate ypač šaltoje klimato juostoje, tuomet jums labiau tiks tepalai, jie yra naudingi tuo, kad padengia veidą papildomu apsauginiu sluoksniu. Tuo tarpu jei gyvenate drėgno klimato juostoje, tuomet jums labiau tiks veido gelis nei kremas. Gelis geriau drėkina odą ir ji neatrodys labai riebi, jei jūs pradėsite prakaituoti, o tai drėgname klimate nutinka dažnai. Veido kremai labiausiai tinka tiems, kurie gyvena sausame klimate. Žmonės, gyvenantys tokioje klimato juostoje, turėtų naudoti švelnius veido prausiklius. Oro drėkintuvas miegamajame taip pat padės išlaikyti jūsų odą drėgnesne, jei jūs gyvenate sausoje aplinkoje.

Išbandydamos naują veido kremą būkite atsargios

Nusipirkus naują odos priežiūros produktą mus apima noras iš karto jį išbandyti. Tačiau ekspertai pataria visų pirma įtrinti produktą į ranką ir neankščiau nei kitą dieną patikrinus ar rankos neišbėrė, naudoti kremą ant veido. Taip pat būtina skaityti kremų sudėtį ir tokiu būdu sužinoti ar kremuose nėra sudedamųjų dalių, kurioms jūs esate alergiška.

Veido kremai geriausiai veikia odą iš karto po odos tonizavimo, tuo metu iš kremo oda yra paruošta priimti daugiausiai drėgmės ir vitaminų. Jei jums visgi nepavyksta atrasti tokio kremo, kuris tiktų jums ar staiga jums pradeda nebetikti jūsų ilgai naudotas kremas, tuomet jūs turėtumėte pasitarti su dermatologu ir jis tikrai patars, kaip pasirūpinti jūsų veido oda.