Interneto svetainių kūrimas: ką privalu žinoti?

interneto svetainių kūrimasDabar interneto svetainių kūrimas yra viena populiariausių IT sferoje teikiamų paslaugų ir tai matyti galima specializuotuose skelbimų portaluose, kur savo pasiūlymus pateikia tiek privatūs programuotojai, tiek ir šias tinklapių kūrimo paslaugas teikiančios įmonės. Kiekvienas norintis užsisakyti svetainių kūrimo paslaugas pirmiausia turi žinoti kaip paslaugų teikėjai nustato paslaugų įkainius. Bene svarbiausias akcentas yra tas, jog paslaugų įkainiai čia taip pat nustatomi pagal darbo kiekį – kuo jo bus daugiau, tuo programuotojai reikalaus didesnio užmokesčio. Žinoma, kartais ir už smulkius darus kai kurie specialistai ima nemažas sumas. Pavyzdžiui, už minimalistinę paslaugų svetainę jūs galite sumokėti net ir kelis šimtus eurų, net jeigu ji neturės unikalaus dizaino.

Itin svarbu akcentuoti, kad Lietuvoje irgi yra daug tokių programuotojų, kurie nustato neadekvačias kainas. Kai kurie programuotojai tinklapių kūrimu užsiima visai nesenai ir jau iškart nustato tokius įkainius, kuriuos įprastai nustato profesionalai. Turite žinoti tai, kad dabar ir paprastam žmogui nėra sudėtinga susikurti nedidelę interneto svetainę naudojant populiarias turinio valdymo sistemas. Jums reikėtų tik sugaišti šiek tiek laiko analizuojant mokomąją medžiagą internete, kuri pateikiama visiškai nemokamai. Išmokus įrašyti turinio valdymo sistemą, jums liktų svetainę užpildyti turiniu.

Bet, jeigu jums reikia didelio projekto arba profesionaliai atrodančios paslaugų svetainės, tai geriau jau būtų keiptis į profesionalius tinklapių kūrėjus. Matote, jie gali sukurti tokią svetainę, kuris atrodys patraukliai – ji bus su unikaliu dizainu. Taip pat tokie profesionalai gali jūsų svetainę pritaikyti ir mobiliesiems įrenginiams, o tai yra labai svarbu.

Kiekvienas programuotojas, kuris užsiima tinklapių kūrimu žino, jog pritaikymas mobiliesiems įrenginiams dažnai daro įtaką ir paieškos sistemų rezultatams – jeigu jūsų svetainė nebus pritaikyta mobiliems įrenginiams, tai paieškos sistemose jūs būsite žemiau. Tuo labiau, kad dauguma jūsų konkurentų tikrai yra pasirūpinę, kad jų interneto svetaines būtų galima pasiekti tiek telefonu, tiek ir kitu įrenginiu, tad ir jūs turėtumėte apie tai gerai pagalvoti.

Kas liečia specialistų pasirinkimą, tai visuomet siūloma rinktis ne pavienius neaiškius programuotojus, o tiesiog svetainių kūrėjų komandas – jos labiau kompetentingos.