Hialurono injekcijos per ypač trumpą laiką pašalins odos raukšles

haliurono injekcijosHialurono rūgšties injekcijų terapija jau kurį laiką yra tapusi populiariu pasirinkimu žmonių, norinčių patobulinti savo išvaizdą, tarpe. Hialurono injekcijos yra saugi ir ne chirurginė procedūra, kuri be jokio diskomforto pacientui sušvelnina veido odos linijas, pašalina raukšles ir išlygina odą. Be to, norint pasinaudoti šiomis injekcijomis, tikrai nereikia tirti savo odos ir atlikti jokių papildomų tyrimų, kurie pareikalautų didelių laiko sąnaudų ir kitų pašalinių veiksmų.

Ypač nedidelės hialurono rūgšties injekcijos yra sušvirkščiamos labai plonytės adatėlės pagalba, tokiu būdu padidinant odoje esančios hialurono rūgšties kiekį. Atsižvelgiant į tai, kokį kiekį odos įlinkimų ir raukšlelių reikės gydyti, injekcijų procedūra gali trukti nuo dvidešimties minučių iki vienos valandos, o visos procedūros metu pacientas nejaus jokių nemalonių pojūčių, nes atliekant hialurono injekcijas yra naudojami ir vietiniai anestetikai, kurie pašalina bet kokį galimą diskomfortą.

Šios injekcijos įprastai būna atliekamos du kartus per metus. Tai reiškia, kad dažniausiai to visiškai pakanka, kad jūsų veido odoje nebūtų matyti raukšlių ir kitų nepageidaujamų odos linijų. Būtina pabrėžti, kad hialurono rūgštis, apie kurią dabar kalbame, yra natūrali medžiaga, kuri yra randama kiekviename gyvame organizme. Didelė šios medžiagos koncentracija yra aptinkama minkštuosiuose audiniuose ir skystyje aplink akis. Ji taip pat būna ir kai kuriose kremzlėse, sausgyslių skystyje bei odos audiniuose.

Pagrindinė hialurono rūgšties paskirtis odoje yra sukurti būtiniausių naudingųjų medžiagų pernešimo iš kraujotakos į gyvas odos ląsteles mechanizmą. Taip pat, ji padeda drėkinti odą, nes sulaiko vandenį. Be to, ji sušvelnina mechaninių ir cheminių veiksnių daromą žalą. Bėgant laikui tiek dėl natūralaus senėjimo proceso, tiek ir dėl neigiamo aplinkos poveikio (pvz., oro taršos ir kenksmingų saulės spindulių) mūsų organizme natūralios hialurono rūgšties sankaupos mažėja ir nyksta, todėl hialurono injekcijos gali tai kuo puikiausiai atstatyti.

Per pastaruosius dešimtmečius buvo atliktas didžiulis darbas, kuris dabar kiekvienam iš mūsų suteikia nuostabias galimybes koreguojant odos išvaizdą ją atjauninant. Dabar nebūtina ilgai ir nuobodžiai laukti kol vienas ar kitas mūsų įsigytas veido kremas bent šiek tiek išlygins mūsų odą, nes hialurono injekcijų dėka tai galime padaryti per itin trumpą laiką.