Greitieji kreditai gali būti išties naudingi

greitieji kreditaiDaugelis vartotojų, žiūrėdami į greitųjų paskolų palūkanas, svarsto kodėl daug žmonių ima tokias paskolas, kai tuo tarpu kiti kreditoriai skolina gerokai mažesnėmis palūkanomis. Priežasčių yra daug, tačiau nereikia manyti, kad greitieji kreditai yra kenkiantys žmonėms – jie neretai atneša nemenkos naudos, nes vartotojai gali pasinaudoti specialiais pasiūlymais, kurių bankuose ar unijose tikrai nerasite. Aiškiau kalbant, greitieji kreditai yra naudingi tuo, kad juos gauti yra daug paprasčiau nei kreipiantis į banką. Dabar paskolos gavimas užtrunka vos pusvalandį, o ar prašant paskolos iš banko jums užtektų tiek laiko?

Reikia pabrėžti tai, kad internetu besiskolinantys asmenys gali pateikti kredito paraišką ir pasirašyti paskolos sutartį internetu. Tai atliekama per elektroninėse bankininkystės sistemas. Taip pat kai kurios bendrovės suteikia galimybę kredito sutartį pasirašyti mobiliuoju parašu, kurį išduoda mobiliojo ryšio operatoriai. Kaip svetainė http://www.atriekrediti.biz/naudas-aizdevums  pabrėžia – sutartys yra sudaromos vos per kelias minutes, nes visas paskolų išdavimo procesas iš dalies yra automatizuotas. Daugiau laiko atima tik kredito paraiškos nagrinėjimas – čia reikia laukti maždaug penkiolika minučių. Bankuose kiekvienam tektų sugaišti daugiau laiko, nes ne visada ten eilės būna mažos.

Geriausia tai, kad kreditų bendrovės nuolatos skelbia įvairias naudingas akcijas. Viena populiariausių – paskolos be palūkanų. Dažnai naujus klientus kredito bendrovės vilioja nemokamomis paskolomis. Jas galima gauti nuo vieno mėnesio iki 3 mėnesių laikotarpiui. Tiesa, niuansas yra tas, kad kredito bendrovės, suteikdamos nemokamą paskolą, reikalauja, kad klientas būt naujas, o jeigu jis yra jau esamas, tada jam taikomos standartinės skolinimosi sąlygos. Taip pat nereikėtų susigundyti tokiais pasiūlymais skolinantis trumpam laikotarpiui – nesuklyskite, nes jeigu skolinsitės tik trims mėnesiams, tai jūs turite būti pasiruošę grąžinti visą sumą iškart, nes kitaip jūsų gali reikalauti pratęsimo mokesčio, kuris paplonins jūsų piniginę.

Norint išvengti didelių mokesčių, vartotojams siūloma rinktis tas greitųjų kreditų bendroves, kurios paskolas teikia keliems metams. Pavyzdžiui, per akcijas besiskolinantys asmenys turėtų rinktis ne minėtą trijų mėnesių laikotarpį, o būtent kelių metų terminą, nes pirmus tris mėnesius nieko mokėti nereikės, o paskui teks mokėti mažas įmokas arba grąžinti visą paskolą su palūkanų perskaičiavimu.